Інтернетизація країни

Українська мережева спільнота росте за рахунок сіл та старшого покоління

Українська мережева спільнота росте за рахунок сіл та старшого покоління

Інтернетом в Україні користуються 50% населення старше 15 років (19,7 млн осіб). Із них щоденно заходять в мережу 34% (13,3 млн). Про це свідчать дані опитування, проведеного у жовтні компанією InMind на замовлення Інтернет-асоціації України (ІнАУ).

За останні два роки число постійних користувачів зросло в 1,5 рази – із 33% у третьому кварталі 2010 року до 50% у третьому кварталі 2012 року. Найбільше інтернет-користувачів є у віці до 29 років (43% від загальної кількості). 

Серед українців віком більше 45 років в інтернет виходить кожен четвертий-п’ятий. При цьому мережею практично однаково користуються як чоловіки (51%), так і жінки (49%). Також цікаво, що п’ята частина інтернет-користувачів є мешканцями сіл. Тут, до речі, маємо й найбільш стрімкий ріст аудиторії – 53% аудиторії порівняно із початком року. Серед демографічних груп найбільш стрімко зацікавлюються літні українці: від початку року у віковій категорії 45-54 роки користувачів стало на 44% більше, а серед громадян старших за 55 років – на 90%.

Головним засобом виходу в мережу залишається стаціонарний комп’ютер (62%). Із мобільних телефонів та смартфонів в інтернет виходять всього 13% українців.

До речі, раніше президент обіцяв забезпечити доступом до мережі усіх українців. Процес мали почати ще влітку, однак його із невідомих причин заморозили. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6375 / 4.06MB / SQL:{query_count}