Розширення прав охоронців

Віднині охоронцям торговельних центрів дозволили носити вогнепальну зброю.

Віднині охоронцям торговельних центрів дозволили носити вогнепальну зброю.

Крім того, вони отримали змогу користуватися кайданками, кийками, газовими балончиками, мати службових собак, а ще – допитувати крадіїв.
З 18 жовтня набуває чинності закон, який значно розширює права охоронців. У охоронних фірмах інакше, ніж революцією, нові правила не називають. По суті, приватні фірми безпеки за кількістю нових функцій тепер цілком можуть змагатися зі спецслужбами на кшталт “Беркута” і “Альфи”. Юристи ж запевняють, що задум хороший, однак питання лиш у тому, як охоронні фірми застосовуватимуть нові правила на практиці.
І аби вони ними не зловживали, тепер охоронну діяльність активно перевіряє Генпрокуратура з метою залишити в цьому наддохідному бізнесі лише фахівців. Чи популярна в Україні така спеціальність – питання. Часто охоронцями беруть людей пенсійного віку, а головною вимогою є служба в армії. Підприємствам легше найняти людину з вулиці, аніж витрачатися на підготовку фахівця. 
До слова, днями адвокат дружини головного обвинуваченого у нападі на охоронців ТРЦ “Караван” заявив, що вбивство у торговому центрі могло бути інсценуванням охоронних фірм, аби їм надали право носіння зброї.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8881 / 4.06MB / SQL:{query_count}