Зачекати до виборів

Відсьогодні в Україні, відповідно до законодавства, заборонено оприлюднювати результати передвиборчих соціологічних опитувань.

Відсьогодні в Україні, відповідно до законодавства, заборонено оприлюднювати результати передвиборчих соціологічних опитувань.

Проте зазначимо, що самим соціологам не до вподоби ембарго на публікацію рейтингів за десять днів до парламентських виборів. 
Володимир Паніотто, гендиректор Київського міжнародного інституту соціології, каже, що в європейських країнах ембарго на публікації вводять за день-два до виборів, інформує “Українська правда”.
Набагато критичніше під час круглого столу “Соціологія на парламентських виборах” висловився Євген Головаха, заступник директора Інституту соціології НАН України. “Публікація даних соцдосліджень не так сильно впливає на волевиявлення громадян, як прийнято вважати. Як правило, більшість виборців до того моменту вже визначилися зі своїми вподобаннями, так що ембарго можна було б скоротити до двох-трьох днів, а то й зовсім скасувати. Боятися даних соціологічних досліджень – все одно що боятися дзеркала”, – наголосив він, інформує ЛІГА.net.
Зазначимо, що з даними політичних соціологічних досліджень українці зможуть ознайомитися вже 28 жовтня. В день виборів проводитимуть  екзит-поли, результати яких оприлюднять одразу ж після закінчення голосування. Як повідомило агентство УНІАН, посилаючись на директора фонду “Демократичні ініціативи” Ірину Бекешкіну, в день обрання нового складу парламенту Украї­ну очікує щонайменше чотири екзит-поли. При цьому експерт певна, що насправді їх буде набагато більше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9808 / 4.07MB / SQL:{query_count}