Українські новини: телеграф

Доступне житло

Уряд розширив перелік працівників, яких безкоштовно забезпечуватимуть службовим житлом.  Як повідомляє прес-служба Кабміну, право на отримання службового житла отримають працівники Конституційного суду України, Державної судової Адміністрації, Національного банку України, Рахункової палати України. При цьому фонд службових житлових приміщень формуватиметься із новозбудованого житла, звільнених житлових приміщень або квартир, придбаних у фізичних чи юридичних осіб за рахунок власних коштів.

Розвідувальний візит

Уряд готує візит Януковича до США. На початку тижня до Вашингтона вилітає українська делегація у складі міністрів фінансів, екології та АПК, а також глави НБУ, податкової та митниці. Вони мають обговорити із американською стороною майбутні проекти й поточні проблеми. А ще — організувати зустрічі на максимально високому рівні для Януковича, візит якого планується в двадцятих числах вересня. Про це повідомляє “DT.UA”.

“Нафтогазу” бракує грошей

НАК “Нафтогаз” не вистачає “всього” 36 мільйонів гривень. Відтак компанія вирішила оголосити тендер на залучення кредитної лінії на 4,5 млн доларів. Про це йдеться у тендерній документації компанії, повідомляє DT.UA. Термін кредитування – до 1 року. Заявки на участь у тендері приймаються до 10:00 15 жовтня, а розкриття пропозицій відбудеться того ж дня об 11.00. Нещодавно “Нафтогаз” залучив кредит Держбанку розвитку Китаю на 3,656 млрд доларів для реалізації проектів щодо заміщення газу вугіллям.

Бюджет повернули уряду

Верховна Рада повернула Кабінету Міністрів бюджет на наступний рік. Про це учора під час погоджувальної наради заявив голова парламенту. За словами Володимира Литвина, у бюджеті мають бути враховані вимоги бюджетної резолюції Верховної Ради, а також пропозиції президента, озвучені ним у зверненні до парламенту і народу. Він також зазначив, що проект бюджету не може містити пропозиції щодо “повного або часткового припинення дії інших законів”. “Не можна в бюджеті посилатися на ті закони щодо наповнення бюджетних статей, які іще не прийняті”, – сказав спікер. “З урахуванням цього і після консультації з бюджетним комітетом, я в суботу повернув проект бюджету в Кабінет Міністрів”, – резюмував спікер.

Затримки зі стажуванням

Цього року на стажування за кордон Міносвіти відправить 180 студентів, 73 аспіранти і 100 науково-педагогічних працівників. Тобто 353 особи із 47 українських університетів. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Міносвіти. У держбюджеті на візити передбачено 40 млн грн. При цьому, як повідомляють у освітньому відомстві, в окремих студентів із шести вищих навчальних закладах виникли “незначні затримки із відправленням на навчання”.

Узялися за тварин

В Україні планують щорічно впускати на природу 300 тварин. Учора поблизу селища Лучисте поблизу Алушти відкрили один із найбільших на півострові розплідників для диких тварин. “У 2012 році аналогічні вольєри планується облаштувати в шести регіонах України – АР Крим, Волинській, Житомирській, Київській, Рівненській, Сумській областях. Щорічно у дику природу будуть випускати від 300 особин тварин”, – повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9463 / 4.09MB / SQL:{query_count}