Українці все менше всиновлюють немовлят

Плоди “покращення вже сьогодні” можна розгледіти в усіх сферах українського повсякдення.

Плоди “покращення вже сьогодні” можна розгледіти в усіх сферах українського повсякдення.

Окрім того, що за останні два роки в країні скоротилася кількість новонароджених дітей, так ще й українці все менше хочуть всиновлювати немовлят із дитячих будинків. Майже така ж ситуація є зі старшими дітьми.
Як правило українці, які зважилися на усиновлення дитини, хочуть брати в сім’ю здорових дітей віком до п’яти років. Про це заявив начальник служби у справах дітей КМДА Микола Кулеба, повідомляє “tsn.ua”.  
“Українські родини  хочуть брати в сім’ю дітей до п’яти років, але їх мало. Здебільшого, серед сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, діти більш старшого віку. До того ж, часто діти до п’яти років – важкохворі”, – зазначив Кулеба. 
Він також наголосив, що усиновлювачі не хочуть брати в родини кількох дітей, наприклад рідних братів і сестер, а також практично не всиновлюють тяжкохворих. “За останні два роки українці усиновили одну дитину з синдромом Дауна, двох – із ВІЛ-статусом і одну дитину з гепатитом С”, – повідомив Кулеба і додав, що ситуація з іноземцями в Україні протилежна: вони здебільшого усиновляють хворих сиріт. На сході країни значно частіше беруть на виховання сиріт, аніж на заході. Щоправда, в західних регіонах і сиріт набагато менше.
Відмова потенційних батьків усиновляти немовлят не єдина тривожна тенденція українського суспільства, пов’язана із дітьми. Зростає й кількість батьків, які відмовляються від свої дітей. Наприклад, на Харківщині таких стало у шість разів більше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2226 / 4.07MB / SQL:{query_count}