Стипендії підвищать із вересня

У вересні студентам підвищать звичайні та соціальні стипендії, передбачені для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У вересні студентам підвищать звичайні та соціальні стипендії, передбачені для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Із 1 вересня 2012 року мінімальні стипендії для учнів ПТУ зростуть до 275 гривень, для студентів вишів I – II рівнів акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційними рів­нями молодший спеціаліст або бакалавр, – до 550 грн. Стипендії для студентів університетів III – IV рівнів акредитації, що навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст, магістр, сягнуть 730 грн. Усе це передбачене урядовою постановою, яку днями оприлюднили на сайті Кабінету Міністрів.
Нею ж передбачено, що з 1 вересня соціальні стипендії для учнів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, становитимуть 850 грн. Для студентів вишів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського пік­лування, а також студентів, що в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, – 1760 грн на місяць. Нагадаємо: в низці областей стипендія за липень була на 200 гривень нижчою, аніж за червень. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9873 / 4.07MB / SQL:{query_count}