Штраф сплатив сам…

Депутат-“регіонал” Владислав Лук’янов таки сплатив штраф за перевищення швидкості.

Депутат-“регіонал” Владислав Лук’янов таки сплатив штраф за перевищення швидкості.

До того ж сам прийшов у ДАІ і визнав свою провину.
Наприкінці липня нардеп на своїй сторінці у Facebook похвалився швидкістю, з якою їхав із Києва до Одеси. “Порадувала дорога до Одеси: 2.40 – і на місці”, – написав він, виклавши своє фото за кермом автомобіля “Ауді A8”. При цьому можна було розгледіти, що стрілка на спідометрі вказувала на швидкість 241(!) км/год. Лук’янов зазначив, що це ще не рекорд – на Бориспільській трасі він розганявся й до 310 км/год. Все це кілька днів активно обговорювалося в мережі, адже на сьогодні максимально дозволена швидкість в Україні – 130 км/год. І то лише на Бориспільській трасі (від Києва до аеропорту “Бориспіль”). А от на автошляху, що веде від столиці до Одеси, максимальна швидкість має становити 110 км/год.
Днями Владислав Лу­к’янов сам прийшов у ДАІ, визнав свою провину і сплатив штраф. Політик запевнив, що їздить так лише у виняткових ситуаціях. Каже, що на порушення пішов, аби показати якість доріг і довести, що навіть на такій швидкості загрози немає.
 

ДО ТЕМИ

Як виявилося, в Україні три особи мають право особливого проїзду дорогами. Про це учора за­явив прем’єр-міністр Микола Аза­­ров після відвідування автошколи у Києві. “Існує проблема, що в Україні є категорія водіїв, які вважають необов’язковим виконання Правил дорожнього руху. У народі їх охрестили “мажорами”… Необхідно, щоб наші органи внутрішніх справ дуже уважно за тими “мажорами” дивилися і жорстко діяли, якщо буде така потреба”, – сказав голова уряду. І нагадав: Кабінет Міністрів скасував майже всі посвідчення, що дають можливість “пільгового” ставлення до водіїв при порушенні Правил дорожнього руху. На сьогоднішній день тільки президент, прем’єр та спікер мають право особливого проїзду дорогами. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6127 / 4.08MB / SQL:{query_count}