Реактивний проліт

У неділю, 5 серпня, о 10 годині два винищувачі Су-27 здійснили прольоти над Львовом.

У неділю, 5 серпня, о 10 годині два винищувачі Су-27 здійснили прольоти над Львовом.

Так, під час святкування Дня Повітряних Збройних Сил України над великими містами нашої держави було зроблено 30 літако-вильотів. 
Як інформує сайт Міністерства оборони України, такі тренування відбувалися у суворій відповідності до вимог правил авіаційної безпеки. Літаки здійснили проліт над містами без виконання фігур складного та вищого пілотажу. А під час перельотів між містами, у дозволених заходами безпеки повітряних зонах, екіпажі бойових літаків відпрацювали елементи повітряної розвідки та повітряного бою, удосконалили навички виконання завдань з прикриття повітряного простору держави. 
«Пошта» нагадує, що за участю саме таких винищувачів 27 липня 2002 року сталася Скнилівська трагедія, що стала найкривавішою в історії всіх авіашоу. Як зазначили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, керівництво області було повідомлене про ці польоти, а погодження на такі заходи не у їхній компетенції. 
Зазначимо, Су-27 в неділю над містом летіли приблизно три секунди, після чого за вісім хвилин вже пролітали над Івано-Франківськом. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1418 / 4.06MB / SQL:{query_count}