Українські новини: телеграф

Олімпійський скандал 

Генеральний секретар Національного олімпійського комітету України Володимир Геращенко усунутий з посади через імовірну спробу продажу квитків на Літні Олімпійські ігри в Лондоні. Схему виявив один із репортерів “Бі-Бі-Сі”, який у телефонній розмові з Геращенком назвався покупцем. Ішлося про купівлю у незаконний спосіб близько ста квитків. Сума, яку нібито заробив Геращенко, дорівнювала кільком тисячам фунтів. Президент НОК України Сергій Бубка заявив про створення незалежної комісії для розслідування інциденту, повідом­ляє Радіо Свобода. У Великобританії за продаж квитків на Олімпіаду на чорному ринку передбачений штраф у розмірі 20 тисяч фунтів.

Попередження Гельсинської комісії

Факт ув’язнення екс-прем’єра Юлії Тимошенко та екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка псує вибори до Верховної Ради. Про це йдеться у заяві керівника комісії США з безпеки і співробітництва в Європі (Гельсинська комісія) Крістофера Сміта, інформує “Українська правда”. “Якщо вони (Тимошенко і Луценко  – “Пошта”) та інші чиновники колишнього уряду не будуть звільнені та повністю відновлені в політичних і громадянських правах, вибори у жовтні самим фактом їх тюремного ув’язнення будуть зіпсовані”, – певен Сміт.

Радіаційний бізнес

На околиці селища Володарське, що поблизу Маріуполя, бізнесмени вирішили зайнятися розробкою рідкоземельного металу,  навіть встигли погодити це питання з облрадою, інформує УНІАН. Місцеві жителі бояться, що видобуток цирконію може спричинити викид радіоактивних речовин, тому із селища доведеться виїжджати. Зі слів еколога Сергія Денисенка, видобуток цирконію для селища обернеться катастрофою. “Головна проблема – це радіація, яка “накриє” територію і отруїть людей. Крім того,  завдасть величезної шкоди екосистемі. Зелені поля сільгоспугідь стануть мертвими”, – впевнений еколог. Губернатор області Андрій Шишацький, який приїхав у селище, показав людям рішення позачергової колегії облради, згідно з яким розробки родовища цирконію припиняються. Це питання мають вирішити на черговій сесії облради.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.1223 / 4.07MB / SQL:{query_count}