Довезти всіх фанів!

Громадський транспорт у дні матчів Євро-2012 курсуватиме цілодобово

Громадський транспорт у дні матчів Євро-2012 курсуватиме цілодобово

Громадський транспорт, що курсує між об’єктами турніру Євро-2012 у містах-господарях, у дні матчів працюватиме цілодобово. Про це повідомив директор турніру УЄФА Євро-2012 Маркіян Лубківський у коментарі Інформаційному центру “Україна-2012”.

“Основні лінії громадського транспорту, які забезпечуватимуть перевезення вболівальників між офіційними місцями турніру, працюватимуть цілодобово. В ігрові дні та вранці після проведення матчу громадський транспорт ходитиме з найменшим інтервалом для того, щоб забрати всіх охочих”, – зазначив він. 

За словами директора турніру, УЄФА компенсує українським містам-господарям витрати на перевезення вболівальників громадським транспортом у сумі 916 тис. євро. Так, для Києва компенсація складе 387 тис. євро, Донецьку – 280 тис. євро, Харкову та Львову – по 124,5 тис. євро.   

Маркіян Лубківський нагадав, що вболівальники, які є власниками квитків, можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом в ігровий день та вранці наступного дня.

Акредитовані на матчі особи, волонтери, представники ЗМІ також мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті впродовж усього періоду турніру – з моменту отримання акредитації і до 3 липня 2012-го.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4079 / 3.96MB / SQL:{query_count}