Сигарети – під цілковитою забороною!

Під час Євро-2012 на українських стадіонах заборонено курити, роздавати і рекламувати цигарки

Під час Євро-2012 на українських стадіонах заборонено курити, роздавати і рекламувати цигарки

Народні депутати у вівторок на час проведення матчів Євро-2012 заборонили куріння, рекламу, продаж та інше використання сигарет на стадіонах. Відповідний законопроект № 9642 отримав підтримку 303 депутатів. 

Як зазначено в документі, у спортивних спорудах, де проходитимуть матчі заборонено: вживання та використання тютюнових виробів; реалізація (продаж) тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням; будь–яка реклама тютюнових виробів; реклама знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби; безкоштовна роздача тютюнових виробів, а також розміщення інформації про виробника тютюнових виробів. 

Заборона поширюється на всі приміщення без винятку, як і на відкриті зони всієї території спортивної споруди. Тобто, охочим покурити доведеться йти далеко за межі спортивних споруд.

Ініціатива уже спричинила критику з боку курців, принаймні, тих, які входять у громадську ініціативу “Права курців”. Активісти певні:  забороняючи паління, влада провокує українців на порушення та конфлікти на стадіонах. 

Відтак, “Права курців” вимагають облаштувати спеціальні місця для куріння. “Європейські вболівальники ще зрозуміють заборону паління на стадіонах, проте не зможуть зрозуміти відсутність спеціально відведених для цього місць. Оскільки в країнах Європи, де діє тотальна заборона, для курців створені всі умови, щоб не бути порушниками”, – заявив координатор організації “Права курців” Юрій Палійчук, інформує “DT.UA”. 

Він впевнений, що заборона куріння просто не діятиме. “Влада ніяк не зрозуміє, що вболівальники не припинять паління на стадіонах. Вони будуть робити це абиде, конфліктувати зі стюардами на стадіонах. Таким чином, ініціатори закону лише погіршують ситуацію”, – резюмує громадський активіст.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.1220 / 4.07MB / SQL:{query_count}