Ще один шанс скласти тести ЗНО

Для абітурієнтів, які з поважних причин не прийшли на тестування, з 18 по 22 червня проведуть додаткову сесію

Для абітурієнтів, які з поважних причин не прийшли на тестування, з 18 по 22 червня проведуть додаткову сесію

Добігає кінця другий тиждень зовнішнього незалежного оцінювання – абітурієнти вже склали тести із шести предметів. Тим часом Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти нагадує, що триває подання заяв на проходження додаткової сесії ЗНО, яка триватиме з 18 по 22 червня.

“Якщо абітурієнт зареєструвався для проходження ЗНО, але не зміг узяти в ньому участь або щодо нього була порушена процедура проведення тестування, що підтверджено рішенням регламентної комісії, то впродовж п’яти робочих днів, враховуючи день складання тесту з предмета, потрібно подати заяву до регламентної комісії регіонального центру про участь у додатковій сесії”, – пояснює Ольга Янушевич, голова регламентної комісії Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Бланк заяви можна завантажити із сайту центру: lvtest.org.ua/files/doc_site/zayava_dod2012.pdf . До заяви слід додати документи, що підтверджують поважні причини, через які особа не змогла взяти участь у тестуванні, а також їх копії. Окрім цього, потрібно додати копії сертифіката та запрошення на тестування з того предмета, на який абітурієнт не зміг прийти. 

До списку поважних причин належать: 

– участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, що включені до офіційних заходів Міносвіти та Мінкультури;

– захворювання під час проведення ЗНО, підтверджене довідкою або копією листка непрацездатності;

– смерть рідних;

– стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або у переддень тестування.

До участі у додатковій сесії ЗНО допускають і тих абітурієнтів, які перебувають в установах виконання покарань і тих, які у цей час навчаються за кордоном. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6367 / 4.07MB / SQL:{query_count}