Невиїзний Українець

Громадському діячеві Теодору Дяківу зіпсували відпочинок у Туреччині, заборонивши виїзд за кордон

Громадському діячеві Теодору Дяківу зіпсували відпочинок у Туреччині, заборонивши виїзд за кордон

Днями львівський громадський діяч та бізнесмен Теодор Дяків не зміг виїхати на відпочинок у Туреччину. Заплативши за путівку дві тисячі доларів уже в аеропорту Івано-Франківська виявилося, що причиною невиїзду є ухвала Галицького районного суду м. Львова від 22.09.2011 р.

За словами Теодора Дяківа, суд переклав на нього, як на громадянина штраф у розмірі 227722 грн., накладений на підприємство ТзОВ “Формула”, співзасновником якого він є. 

“На мене, як на фізичну особу переклали борг юридичної особи за результатами перевірки чотирирічної давності”, – каже Теодор Дяків, який  переконує, що на той час були заборонені будь-які перевірки, у зв’язку з тим, що одночасно діяли указ Президента про спрощену систему оподаткування і Закон України “Про загальнобов’язкове державне пенсійне страхування”, які суперечили один одному. Рішення суду бізнесмен  не пов’язує із політикою, а вва­жає це свого роду рекетом. “Я роблю висновок, що було замовлення на це таємне рішення суду. Це особи, які порушують не одну таку справу, а потім закривають їх за хабарі. Це не люди з одного відомства. Це органи контролю, виконавча служба і суд”, – вважає Теодор Дяків. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2801 / 4.06MB / SQL:{query_count}