Залізничні квитки продають по-новому

З 21 травня у продажі квитки на швидкісні Hyundai

З 21 травня у продажі квитки на швидкісні Hyundai

Пасажири, які користуються залізничним транспортом, зможуть купити квитки на поїзди через нову автоматизовану систему, яка працює в режимі online. Зокрема, автоматизована система продажу квитків через електронні канали впроваджена задля розширення сфери послуг у пасажирських перевезеннях до Євро-2012. Пасажири мають можливість скористатися новою системою продажу квитків на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню “Пасажирам” або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/. У режимі online можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду. 

Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Інтернет обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб. 

До слова: пасажири вже з понеділка, 21 травня, зможуть придбати квитки на швидкісні потяги в інтернеті. У тому числі, продаж проїзних документів на швидкісні Hyundai, запуск яких відбудеться 25 травня. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4178 / 3.96MB / SQL:{query_count}