Євро-2012: українські стандарти якості

На цьому наголошує авторитетне британське видання “The Telegraph”

На цьому наголошує авторитетне британське видання “The Telegraph”

Завдяки підготовці до Євро-2012 Україна переживає справжню революцію у розвитку та модернізації інфраструктури. Євро-2012 – унікальний шанс для презентації України й українців у всьому світі, створення образу сучасного та безпечного місця для ведення бізнесу. На цьому наголошує авторитетне британське видання “The Telegraph”. 

“Чотири нові футбольні стадіони, побудовані до матчів першості континенту, – це справжні витвори мистецтва. Ці арени серед найкращих у Європі. Вони є свідченням того, що українці у всіх своїх проектах прагнуть до найвищих європейських стандартів”, – зазначає одна з найпопулярніших англійських газет.  

“Для нас – це не лише спортивна подія. Це геополітична перспектива”, – додає директор МОК “Євро-2012 Україна” Маркіян Лубківський, повідомляє інформаційний центр “Україна-2012”.

Як наголошують у “The Telegraph”, Україна є привабливою для іноземних туристів. “Прийняти численних гостей готовий Київ з його грандіозною архітектурою та елегантними бульварами, знаменитий Львів зі своїми вулицями, вимощеними бруківкою, який включено у Список культурної спадщини ЮНЕСКО. Також є що подивитися, у Донецьку, Харкові, Одесі. Міста-господарі Євро готові надати необхідну кількість доступних готелів”, – пише газета.  “Найбільшу ціну, яку ви можете заплатити, – 330 євро за ніч у чотиризірковому готелі під час півфіналу. Але більшість пропозицій – від 11 до 225 євро”, – зазначає Маркіян Лубківський. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4208 / 3.97MB / SQL:{query_count}