Тимошенко припинила голодування

Однак деякі її прихильники продовжують акцію

Однак деякі її прихильники продовжують акцію

Юлія Тимошенко припинила 20-денне голодування. Так само вчинили і її прихильники у Львові, Києві та Хмельницьку. Однак у Запоріжжі 68 активістів вирішили не припиняти акцію.

Учора німецький лікар клініки “Шаріте”, який проводить лікування екс-прем’єра Лутц Хармс повідомив, що ув’язнену виводитимуть із стану голодування. “Сьогодні я оглянув пацієнтку і склав певний план лікування. Ми почнемо потроху виводити її із стану голодування. Спочатку це буде вода і соки, трохи пізніше вона почне вживати тверду їжу”, – сказав він журналістам у Харкові. За його словами, у найближчі дні Тимошенко проводитимуть фізіотерапію та лікувальні процедури, а медикаментозне лікування почнеться трохи пізніше. За прогнозами Хармса, лікування Тимошенко займе не менше місяця. “Я думаю, це тижнів вісім, але не менше місяця, це точно”, — заявив Хармс, відповідаючи на питання, чи зможе Тимошенко брати участь у судовому засіданні у справі ЄЕСУ 21 травня.

Юлія Тимошенко оголосила про своє голодувала на знак протесту проти побиття під час насильницького переведення у клініку. У Генпрокуратурі та Державній пенітенціарній службі факт побиття заперечують. Услід за ув’язненою опозиціонеркою розпочали голодування і деякі її прихильники. Більшість із них учора оголосили про припинення акції. Щоправда у Кривому Розі 68 прихильників Тимошенко продовжують участь у безстроковому голодуванні, яке там триває вже сьомий день. Активісти вимагають відставки генерального прокурора України Віктора Пшонки, керівника Державної пенітенціарної служби Олександра Лісіцкова та начальника Качанівської виправної колонії № 54 Івана Первушкіна. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4360 / 3.96MB / SQL:{query_count}