Розпочався розгляд апеляції Луценка

Цього тижня відбувся попередній розгляд апеляції Юрія Луценка.

Цього тижня відбувся попередній розгляд апеляції Юрія Луценка.

Захист екс-міністра внутрішніх справ просив скасувати вирок і закрити кримінальну справу через відсутність складу злочину. Адже матеріальні збитки, які Луценко мав виплатити, уже відшкодовано і Пенсійному фонду, і Міністерству внутрішніх справ: колишні заступники екс-міністра зібрали необхідну суму, якою покрили видатки МВС на святкування Дня міліції у столичному Палаці мистецтв “Україна” у 2008-2009 роках.
Окрім цього, адвокати вказували на доцільність проведення судового слідства, позаяк, на їх думку, у суді першої інстанції його провели неповно і однобічно. Як зазначив під час попереднього розгляду апеляції адвокат Олексій Баганець, були допитані не всі свідки. Зокрема Баганець назвав імена колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко та екс-міністра фінансів Віктора Пинзеника, які підписували документи, що фігурують у кримінальній справі, але не були допитані судом.
Після більш як двогодинної перерви суддя Іван Рибак, який і слухає справу, оголосив своє рішення – не задовольняти клопотання захисту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо проведення судового слідства. У рішенні він зазначив, що, вивчивши матеріали, що надійшли до суду, підстав для проведення судового слідства не знайдено. Нагадаємо, Юрій Луценко був засуджений до чотирьох років позбавлення волі. Наступне засідання із розгляду апеляції по суті відбуватиметься у вівторок 15 травня.
Примітно, що під час круглого столу на тему “Процес проти Юлії Тимошенко – виконання українського законодавства чи порушення прав людини”, що відбувся днями у Брюсселі, перший заступник Генерального прокурора України Ренат Кузьмін заявив, що Юрій Луценко насправді “умовний опозиціонер”. “Шановні пані та панове, Луценко, міністр внутрішніх справ – умовний опозиціонер. Він працював в уряді Віктора Януковича, коли Янукович був прем’єр-міністром. Янукович двічі призначав Луценка своїм міністром. Це – опозиціонер? Чи ні?”, – цитує Кузьміна УНІАН.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4500 / 3.96MB / SQL:{query_count}