ВІЛ-СНІД сповільнив темп

В Україні сповільнилися темпи поширення ВІЛ/СНІДу.

В Україні сповільнилися темпи поширення ВІЛ/СНІДу.

Однак, кажуть експерти, говорити про стабілізацію ситуації поки рано. За офіційною статистикою, в Україні зареєстровано понад 200 тис. випадків ВІЛ-інфекції. Із них 120 тис. пацієнтів перебуває на диспансерному обліку в центрах СНІДу, яких наразі 42. 
Згідно отриманих місяць назад даними, складеними фахівцями Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом спільно з міжнародними експертами, в Україні 230 тис. людей живуть із ВІЛ/СНІДом, а частина цих людей не знає про свій статус.
В останні кілька років Україна мала найвищі темпи поширення ВІЛ-інфекції з-поміж європейських країн, проте за результатами 2011 року можна говорити про певні ознаки стабілізації ситуації. Про це повідомила заступник голови Держслужби України з питань протидії ВІЛ/СНІД Олена Єщенко, передає “DT.UA”. Вона розповіла, що, хоча в Україні збільшується кількість людей, у яких виявляють ВІЛ-інфекцію, але при цьому зменшуються темпи приросту інфікування, захворюваності, а також смертності від хвороб, обумовлених СНІДом. Вона також повідомила, що 55% українських громадян, які мають ВІЛ-позитивний статус, інфіковані статевим шляхом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3302 / 3.96MB / SQL:{query_count}