Стартує фестиваль повітряних куль

Наступного тижня у Східниці кожен охочий зможе піднятися у небо 

Наступного тижня у Східниці кожен охочий зможе піднятися у небо 

У Східниці з 28 квітня до 2 травня відбудеться Все­український фестиваль повітряних куль “FLYQUEST”.  Планується, що участь у фестивалі візьме сім команд з різних міст України.  На участь у фестивалі подала заявку й команда з Литви. Якщо вони таки братимуть  участь, тоді це буде перший у Західній Україні міжнародний турнір. 

У програмі заходу передбачені польоти на повітряних кулях над горами Сколівського та Турківського районів. У випадку  штилю, кулі у небо підніматимуться над Східницею та над прилеглою територією.  “Також у програмі турніру буде так звана “робота куль у прив’язному режимі”  та парад повітряних куль у нічному небі – кулі прив’яжуть і випускатимуть їх  на висоту близько 30 метрів, а любителі гострих відчуттів матимуть можливість не лише помилуватися кулями, але й піднятися у повітря та оглянути Східницю та її околиці з висоти пташиного польоту. Кульмінацією фестивалю стане грандіозний парад повітряних куль, які світитимуться у нічному небі”, – розповів “Пошті” співорганізатор фестивалю Микола Рубель.

Подивитися на кулі та політати зможуть ті, хто попередньо зареєструється. Однак організатори завчасно попереджають: якщо погода буде несприятлива, польоти перенесуть.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4399 / 3.96MB / SQL:{query_count}