Трудове рабство по-українськи

“Пошта” з’ясовувала, у чому полягають убивчі новації нового Трудового кодексу. Тим часом профспілки вже готуються до акцій протесту

“Пошта” з’ясовувала, у чому полягають убивчі новації нового Трудового кодексу. Тим часом профспілки вже готуються до акцій протесту

У травні народні обранці планують прийняти в другому читанні новий Трудовий кодекс. Тим часом представники профспілок певні, що цей документ буде гірший від Податкового кодексу та Пенсійної реформи, адже спрямований не на захист робітників, а на розвиток “тіньових” відносин між роботодавцем і робітниками. 

Як наслідок – профспілки не ліквідовують, але вони не матимуть ніякого впливу. Тому вони планують 1-го травня, у Міжнародний день солідарності трудящих, вийти на страйк!

Якщо новий Трудовий кодекс приймуть, то за працівниками буде постійне відеоспостереження, роботодавець сам визначатиме тривалість робочого дня, тижня, вирішуватиме, коли працівнику надати відпустку, самостійно встановлюватиме збиток та провину робітника та звільнятиме його без погодження з профспілками... А захистити свої права людина зможе лише у залі суду! 

ДО ТЕМИ

Хто має керуватиме соціальними фондами?

Не секрет, що влада хоче повністю прибрати до рук бюджети соціальних фондів. На думку представників Громадської палати України це призведе до узурпації громадянських фондів державою та суттєво зменшить їх соціальний вплив.  “Питання реформування управління соцфондами мають вирішуватися в одному ключі – потрібно до управління соцфондами та контролю за їх діяльністю залучати громадськість. А присутність у нині існуючих фондах профспілкової сторони і сторони роботодавців, не забезпечує дієвого контролю за цільовим призначенням коштів.  Головним кроком для покращення існуючої системи управління фондами, має стати повне її реформування і перехід на двостороннє управління. З одного боку – організації роботодавців, а з іншого – представники страхувальників, тобто, всі громадські організації, а не лише профспілки. Бюджетний процес соцфондів треба робити більш прозорим і доступним для громадськості”, – каже Неля Ткачук.  

Нове – не означає добре

Як бачимо, новий кодекс не покращує життя трудовому населенню, а, навпаки, обмежує ті права громадян, які зараз маємо. Незважаючи на те, що такий механізм законотворення суперечить нормам Конституції України, 

25 травня 2008-го року його було прийнято в парламенті за основу, а до кінця квітня цього року Верховна Рада планує внести його на остаточне голосування. 

За словами Петра Петриченка, генерального секретаря Національної Конфедерації профспілок України, голови Громадської палати України, підготовлений до другого читання проект Трудового кодексу не містить норм та механізмів, які були би направлені на вирішення існуючих проблем трудової сфери, а навпаки, містить такі норми, що призведуть до появи нових проблем у сфері трудових відносин. 
“Не прописано належного оформлення трудових відносин. Новий кодекс не вирішує проблеми легалізації заплат в “конвертах”. Відсутня чітка система ефективного громадянського контролю в сфері праці. Немає чітко виписаних механізмів участі найманих працівників в управлінні підприємством та відсутній ефективний механізм захисту трудових прав працівників”, – сказав  Петро Петриченко учора у Львові. 

Останнє слово за роботодавцем

Петро Петриченко вважає, що окремі положення кодексу мають подвійне тлумачення. “Прослідковується серйозний перекос в бік закріплення прав роботодавців... Досить сказати, що відповідальність роботодавця за порушенння трудового законодавства в новому кодексі прописана в п’яти статтях, тоді як відповідальність працівників – у більш ніж двадцяти!”, – додає він.
Голова Громадської палати України певен, що якщо кодекс приймуть, то працівники опиняться в рабському становищі, бо повністю стануть залежними від роботодавців на усіх стадіях трудових відносин. 
“При прийомі на роботу процвітатимуть “тіньові” відносини, в процесі роботи діятиме безрозмірний робочий день та робочий тиждень, буде запроваджене відеоспостереження. У разі матеріальної відповідальності роботодавець самостійно встановлюватиме збиток та провину робітника, роботодавець сам встановлюватиме розпорядження, коли і в який час працівникові йти у відпустку, а захистити своє право стане складно, бо виграти справу в заангажованому суді практично неможливо, адже термін розгляду справ часто затягують”, – пояснює він.  
Він вважає, що можна було б погодитись із запровадженням відеоспостереження з боку роботодавця на виробництві, але такий контроль має бути паритетним. “Якщо роботодавцю дають право спостерігати за робітниками, то і робітники повинні мати таке ж право, щоб знати, що робить в цей час роботодавець”, – каже співрозмовник. 
Щоб кодекс не став знаряддям насилля над працівниками з боку роботодавців та держави, Петро Петриченко пропонує запровадити кримінальну відповідальність роботодавця, за дотримання трудового законодавства. 
“Можна ввести кримінальну відповідальність за допуск до роботи без оформлення – це може вирішити багато проблем”, – додає він.

Профспілки усунуть?!

Якщо раніше відстоювати та захищати трудові права працівників повинні були профспілки, то за новим Трудовим кодексом, ці законні механізми впливу на роботодавця, практично, буде забрано. За проектом нового Трудового кодексу при звільненні робітника від роботодавця вимагається лише погодити з профспілкою звільнення. Тобто, фактично, лише попередити про це. 
“Проект допускає розірвання трудового договору з працівником, навіть всупереч мотивованому рішенню профспілки. У новому Трудовому кодексі навіть розділу про права та гарантії діяльності профспілок немає!”, – каже Неля Ткачук, керівник виконкому Громадської палати України.
Так, Петро Петриченко переконаний, що якщо кодекс приймуть, то людей звільнятимуть безкарно. “ Будуть звільняти будь-кого, за будь-що і в будь-який час... Фактично прийняття нового Трудового кодексу – це спроба узаконити все те негативне беззаконня, що “напрацьовано” у трудовій сфері за роки незалежності України, та те, що відбувається зараз в трудових відносинах, адже нині понад 75% роботодавців порушують існуючий Кодекс законів про працю України”, – каже  Голова Громадської палати України. 
До слова, існування проекту Трудового кодексу є не єдиною проблемою, адже ми спостерігаємо все нові й нові подібні “соціальні ініціативи” влади, що ведуть фактично до згортання соціальної захищеності людей. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4114 / 4.04MB / SQL:{query_count}