Спокуса провокації

Російська Федерація не стрималася від спокуси ро­зіграти в Україні "кримську карту". Із такою заявою виступило українське Міні­с­терст­во закордонних справ.

Російська Федерація не стрималася від спокуси ро­зіграти в Україні "кримську карту". Із такою заявою виступило українське Міні­с­терст­во закордонних справ.

29 вересня Постійне представництво Росії при ОБСЄ поширило звернення  учасників так званого всекримського мітингу "Про грубе порушення правлячим режимом України основних конституційних повноважень Автономної Республіки Крим".

У МЗС України вважають, що не варто зупинятися на відверто провокаційних мотивах такого звернення, інспірованого антиукраїнськими силами, які намагаються всіляко демонструвати свою відданість зовнішньому замовникові. Очевидно, зазначається в заяві міністерства, що представники "п'ятої колони" не зупинилися на спробах негативно налаштувати громадськість проти політики демократично вибраного керівництва України й вдалися до спроб очорнити його перед світовим співтовариством.

У зовнішньополітичному відомстві України вважають, що з метою деста­білізації ситуації в Криму використовуються методи й "брудні" технології, апробовані в 90-х роках минулого століття і які спрямовані на формування сепаратистських утворень на просторах колишнього СРСР.

"Санкціоновані Кремлем дії російської дипломатичної місії у Відні не відповідають нормам дипломатичної етики й міжнародного спілкування. Такі дії не можуть розглядатися інакше як відверте, грубе втручання у внутрішні справи нашої держави, і такі, що суперечать інтересам народів України й Росії", - йдеться у заяві МЗС.

Нагадаємо, радника-посланника Посольства Ро­сійської Федерації в Україні Всєволода Лоскуткова  було викликано 29 вересня в Міністерство закордонних справ України у зв'язку з поширенням  у рамках ОБСЄ російським постійним представництвом звернення учасників всекримського мітингу.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8381 / 4.08MB / SQL:{query_count}