ЗНО потребує грошей

На участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 328 тисяч 909 осіб.

На участь у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалося 328 тисяч 909 осіб.

Про це вчора повідомила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, передають УНН. Вона зазначила, що цьогоріч можна пройти тестування з чотирьох предметів, а до переліку предметів додали всесвітню історію. Зайцева також розповіла, що явка на пробному тестуванні, яке відбулося 24 та 31 березня, сягнула 92%.
Проте для нормального проведення ЗНО цього року не вистачає близько 22 мільйонів. «Скеровані відповідні листи і до Кабінету Міністрів, і особисто прем’єр-міністрові, і зараз за допомогою міністра і народних депутатів  ми цим займаємось. Я сподіваюсь, що це питання буде вирішене позитивно, бо спочатку ми були профінансовані на рівні минулого року, а ви пам’ятаєте, що минулого року в нас було значно менше учасників ЗНО – майже 258 тисяч. У цьому році майже 330 тисяч», – сказала Зайцева. Вона зауважила, що витрати на ЗНО залишились на минулорічному рівні. 
«Щодо вартості підготовки тестових завдань та іншого, то витрати залишились на тому ж рівні, що і минулого року, але кількість абітурієнтів збільшилась – через те і недофінансування», – зазначила директор УЦОЯО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6560 / 4.05MB / SQL:{query_count}