За піратський контент знищать техніку

Прикордонники зможуть вилучати і знищувати техніку, якщо знайдуть у ній неліцензійний фільм, пісню або програму.

Прикордонники зможуть вилучати і знищувати техніку, якщо знайдуть у ній неліцензійний фільм, пісню або програму.

Така норма є у міжнародній угоді АСТА, до якої найближчим часом планують приєднатися 22 країни ЄС, повідомляє UBR. 
Зважаючи на те, що Україна є однією з найбільш “піратських” країн, то її громадянам під час перетину кордону з ЄС доведеться тричі подумати, чи варто брати в дорогу неліцензійні розваги. Водночас експерти сумніваються в доцільності такого кроку. 
“Я собі можу уявити колапс кордонів, коли кожен мандрівник буде демонструвати свої ґаджети для того, щоб їх перевіряли. Тут уже йдеться про додаткову кваліфікацію прикордонників, донині ніхто не досліджував контент на електронних носіях”, – каже директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко. 
Наразі правозахисники рекомендують мандрівникам перед поїздкою дізнатись, чи приєднана країна до угоди АСТА, оскільки в разі конфіскації пристрою з нелегальним контентом, компенсацію за нього ніхто не надасть. Сьогодні норми угоди АСТА вже діють в Австралії, Південній Кореї і Мексиці.

 До теми:  

61% українців сьогодні не готові купувати ліцензійне програмне забезпечення, музику, фільми, електронні книги тощо. Такі результати оприлюднила компанія “Research & Branding Group”, яка дослідила думки населення України щодо їх ставлення до боротьби з інтернет-піратством. Купувати ліцензійний контент готові лише 9% українців. Із твердженням про те, що боротьба з інтелектуальним піратством – це не більше ніж лобіювання інтересів великих компаній, українці радше згодні, ніж не згодні – 41% і 8% відповідно. Під час дослідження опитано 2079 людей у 24 областях України. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.2873 / 4.06MB / SQL:{query_count}