Напад скажених хом’ячків

Неймовірна подія трапилася у Житомирі. Троє дітей 9-ти, 5-ти років і однорічне немовля потрапили до лікарні після того, як були покусані у себе вдома хворими на сказ хом’яками (!), повідомило ТСН.

Неймовірна подія трапилася у Житомирі. Троє дітей 9-ти, 5-ти років і однорічне немовля потрапили до лікарні після того, як були покусані у себе вдома хворими на сказ хом’яками (!), повідомило ТСН.

Придбані на місцевому пташиному ринку тваринки прожили в сім’ї лише десять днів. 
За словами батьків, вони іноді кусали дітей за пальчики, однак ймовірність сказу в домашніх улюбленців у родині навіть не могли припустити. Правда відкрилася після того, як хом’ячки померли, після чого, підозрюючи якусь хворобу, одного з них віднесли у ветеринарну лікарню, де у нього діагностували сказ. Як інформує ТСН, троє дітей разом з мамою зараз у лікарні під наглядом медиків. Лікарі зізнаються, що від скажених хом’ячків пацієнтів лікують уперше. Усім трьом дітям призначили профілактичні щеплення.
Тим часом житомирські ветеринари терміново вакцинують усіх тварин у районі, де мешкає родина. І перевіряють точки продажу. Через скажених хом’ячків на пташиному ринку Житомира оголошено карантин. Насамперед хочуть з’ясувати, хто торгував хворими гризунами. Варто наголосити, що щеплення гризунів від сказу українським законодавством не передбачене. Тому хом’яків перед продажем, на відміну від собак або кішок, ветеринарні лікарі лише оглядають. Але хоча б таку довідку фахівці радять обов’язково попросити у продавця незалежно від того, де відбувається купівля тварин. 
Тим часом Міністерство охорони здоров’я наголошує, що в Україні достатньо часто реєструють випадки захворюваності людей на сказ. Причому в усіх смертельних випадках постраждалі від укусів тварин зверталися у медичні заклади лише після прояву клінічних ознак хвороби. Тож медики наголошують, що йти до лікаря необхідно відразу після контакту (укусу чи ослинення) з підозрілою твариною, бо при проявах клінічних ознак врятувати хворого, як правило, не вдається. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4267 / 3.97MB / SQL:{query_count}