У Чорному морі потонув “Толстой”

Не щастить українцям у морі. Суховантаж "Толстой", до екіпажу якого входили українські громадяни, затонув 27 вересня у Чорному морі неподалік від берегів Болгарії.

Не щастить українцям у морі. Суховантаж "Толстой", до екіпажу якого входили українські громадяни, затонув 27 вересня у Чорному морі неподалік від берегів Болгарії.

Як повідомив сайт "Морський Бюлетень - Совфрахт", власником судна "Толстой" є американська компанія  Pegasus Shipping Co., оператор якої знаходиться в м. Ростов (Росія), а плавання він здійснював під прапором Північної Кореї.

18 вересня судно вийшло з російського порту Ростов-на-Дону з вантажем 2 тис. 586 тонн металобрухту призначенням до турецького порту Немрут. На борту судна перебувало 10 осіб: капітан (громадянин Російської Федерації) і дев'ятеро членів екіпажу (громадяни України). За даними представника судновласника, на судні було п'ять рятувальних плотів.

На одному із них і вдалося врятуватися двом українцям. Вони пробули у відкритому морі майже добу. Вночі 28 вересня їх підняли з рятувального плоту на бельгійське судно "Міраж", яке вчора вранці вранці пришвартувалося біля причалу протоки Босфор у Туреччині. Врятованих моряків Андрія Крижановського і Дениса Ахрамєєва передали представникам консульства України, повідомляє прес-служба Мінтрансзв'язку України. Вони розповіли, що через шторм судно розламалось навпіл і швидко затонуло.

Досі тривають пошуки ще вісьмох членів екіпажу "Толстой". У пошуково-рятувальних роботах задіяно три судна і гелікоптер Військово-морських сил Болгарії.

Болгарське інформагентство "Фокус" повідомило в неділю, що вісім членів екіпажу живі. У повідомленні йшлося, що вони перебувають на саморобному плоту, бачать берег, проте допливти до нього без сторонньої допомоги не можуть. У моряків нібито залишилися мобільні телефони, із яких вони відправляли повідомлення в екстрену службу "112".

Проте, болгарські рятувальники кажуть, що шанси знайти екіпаж судна мінімальні.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7634 / 4.08MB / SQL:{query_count}