Смерть крокодила

У Київському зоопарку помер триметровий кубинський крокодил на прізвисько Гоша

У Київському зоопарку помер триметровий кубинський крокодил на прізвисько Гоша.

Як виявилося, цей кубинський гігант – найрідкісніший у світі, і належить до виду, що вимирає, а тому охороняється Червоною книгою, повідомляє газета “Сегодня”. “На вихідні він помер, сьогодні буде розтин, який покаже, що стало причиною смерті рептилії”, – повідомив часопису “Сегодня” директор зоопарку Олексій Толстоухов. 
Один зі співробітників зоопарку розповів виданню, що причиною загибелі крокодила міг стати холод. “Він жив на острові, і відвідувачі могли спостерігати за ним через скло. Вода, в якій він жив, була дуже холодною і не підігрівалася, а крокодилам для перетравлення їжі потрібна тепла вода. Якщо крокодилу холодно, то їжа просто починає гнити. У Гоші пару тижнів тому розпочалося здуття, і його довелося відкачувати, так що, можливо, це і стало причиною його загибелі”, – розповіло джерело часопису “Сегодня”. 
Гоша був останнім кубинським крокодилом у Київському зоопарку, раніше загинуло ще дві такі тварини. “З 2009-го по 2010-го роки Гошею опікувався сам мер Леонід Черновецький, виділяв на нього суму майже 10 тисяч гривень, але тепер його немає, як і слона Боя...” – розповіла “Сегодня” інша співробітниця зоопарку. 
Нагадаємо, що в Київському зоопарку померли олені Давида. Керівництво заявляє, що тварин отруїли щурячою отрутою. Київська прокуратура почала розслідування смерті тварин. Відразу після смерті оленів у зоопарку заявили про те, що незабаром також може померти місцевий тигр. 
Через деякий час Олександр Омельченко заявив, що готовий забрати із Київського зоопарку свій травневий подарунок – бурих ведмежат Потапа і Настю, якщо ситуація у звіринці не зміниться. Ще нагадаємо, що наприкінці лютого в Київському зоопарку тигр напав на співробітника, і той досі знаходиться в реанімації. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4482 / 3.97MB / SQL:{query_count}