Мільйони на промоцію

Реклама до Євро-2012 коштувала Україні 178 мільйонів гривень

Реклама до Євро-2012 коштувала Україні 178 мільйонів гривень

Згідно з Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012-го року з футболу, з метою просування іміджу країни і залучення туристів у період з 2010-го до січня 2012-го було витрачено близько 177,9 млн грн. 
Передусім інформаційна кампанія зорієнтована на закордонну аудиторію, а також на громадян України, щоб вони мали об’єктивну інформацію про підготовку до Євро-2012. Мета кампанії – показати вичерпні можливості України, які вона має для успішного проведення чемпіонату. Так, Україна запустила свою іміджеву рекламну кампанію на внутрішніх і міжнародних телеканалах. “Ми замовили п’ять роликів у однієї з найкращих світових компаній. Чотири ролики, які характеризують кожне місто (Київ, Львів, Харків, і Донецьк), та один загальноукраїнський ролик. Вони йдуть як усередині країни, так і за кордоном”, – повідомив Борис Колесніков, віце-прем’єр з питань Євро-2012. Левова частка фінансування – 68,09 млн грн – припала на розміщення рекламних роликів на провідних світових телеканалах: BBC, СNN, World News, Euronews, Eurosport, Eurosport2, Fox. Трохи менше – 64,5 млн грн – пішло на проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи для іноземних користувачів, виготовлення та розміщення програм, присвячених Україні і чемпіонату Євро-2012. 
Проведення рекламної кампанії всередині країни з метою популяризації Євро-2012, а саме розміщення реклами на радіо, в газетах, журналах, популярних веб-порталах, проведення розважальних міні-квестів із врученням призів, розміщення зовнішньої реклами у приймаючих містах “потягнуло” на 24,15 млн грн. На виготовлення невеликих іміджевих роликів України, спрямованих на залучення туристів, зокрема і після Євро-2012, для трансляції їх на телебаченні та мережі інтернет (11 роликів) було витрачено 18,2 млн грн. За словами Бориса Колеснікова, вибір виробника роликів відбувався на конкурсній основі. Також до іміджевої рекламної компанії можна віднести і участь нашої країни у міжнародних виставках в Берліні, Лондоні, Барселоні та Москві. На ці потреби держава виділила 2,8 млн грн, 90,9 тис. грн були витрачені на розробку логотипу України, а також на виготовлення рекламно-сувенірної продукції з його використанням. 
Чемпіонат Європи з футболу 2012-го року стане 14-м футбольним турніром для європейських країн, що проводяться раз на чотири роки під егідою УЄФА. Цього року турнір буде проводитися спільно Україною та Польщею і стартує він 
8 червня у Варшаві, а завершиться 1 липня в Києві. Це буде третій турнір в історії європейських національних футбольних першостей, господарями якого є дві країни
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3734 / 3.98MB / SQL:{query_count}