У Бога вірять, але до церкви не ходять

Більше половини опитаних українців вважають себе віруючими, але до церкви ходять нерегулярно.

Більше половини опитаних українців вважають себе віруючими, але до церкви ходять нерегулярно.

Про відповідні результати опитування, проведених соціологічною компанією “Research & Brаnding Group”, повідомив глава компанії Євген Копатько. За його словами, всього 12% респондентів ходять до церкви регулярно.
Фахівець відзначив, що більше половини жителів центру і південного сходу України(51%) вважають себе віруючими, але відвіду­ють церкву нерегулярно, тоді як регулярно відвіду­ють церкву 12% опитаних, а кожен четвертий (27%) припускає існування Бога, але не цікавиться церковним життям. Як правило, жителі центру і південного сходу України відвідують церкву лише по великих святах (39%), або від випадку до випадку (29%).
За словами соціолога, сьогодні жителі центру і південного сходу країни сприймають релігію і віру як національну традицію – цієї думки дотримується 42% респондентів. 17% опитаних вважають релігію і віру частиною світової культури, 32% – проходженням моральним нормам і 24% – особистим спасінням.
Опитування проводилося з 10 до 20 лютого 2012 року. Вибірка склала 1600 осіб з центру і південного сходу країни. Середня похибка складає 2,2%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.8680 / 4.05MB / SQL:{query_count}