Страх влади зростає

У Львові парламентарю Наталії Королевській спершу не дозволили привітати військовослужбовців із Днем захисника Вітчизни, але після втручання мас-медіа ворота військової частини таки відчинили

У Львові парламентарю Наталії Королевській спершу не дозволили привітати військовослужбовців із Днем захисника Вітчизни, але після втручання мас-медіа ворота військової частини таки відчинили

Замість гостинної зустрічі – закриті на замок ворота і двері контрольно-пропускного пункту. Так у Львові зустріли народного депутата України, голову парламентського комітету з питань промислової та регуляторної політики й підприємництва Наталію Королевську. 22 лютого вона приїхала у військову частину А-0284 80 окремого аеромобільного полку, щоб привітати військовослужбовців із Днем захисника Вітчизни та передати подарунки від себе та Всеукраїнської громадської організації ветеранів війни в Афганістані “Ніхто крім нас” (НКН).

Спершу дозволили, а потім заборонили

“Ще 16 лютого ми надіслали на ім’я міністра оборони України офіційного листа з проханням допустити народного депутата Наталію Королевську у цю військову частину. Я і громадська організація “Ніхто крім нас” давно співпрацюємо з цією військовою частиною”, – з подивом від такого “теплого” прийому повідомила журналістам Наталія Королевська.

“Ми підготували концерт для військовослужбовців, привезли їм подарунки, які зібрали підприємці та активісти ВГО “Ніхто крім нас”. Хотіли просто привітати військових, ознайомитися з побутовими умовами, подивитися чи є в солдатів можливість тримати зв’язок зі своїми рідними дома. Все це було наперед погоджено, але учора уночі, за нашою інформацією, міністр оборони заборонив нам відвідати цю військову частину”, – каже Наталія Королевська.

Постукавши у двері контрольно-пропускного пункту і перевіривши ворота частини, які були зачинені на велосипедний замок, Наталія Королевська змушена була відступити.

“Як ви бачите, двері контрольно-пропускного пункту і ворота військової частини замкнені, що порушує Закон “Про народного депутата України”. Вони зобов’язані пустити мене, як народного депутата або, як мінімум, пояснити причини цієї окупації військової частини!”, – констатувала нардеп.

“Якщо влада так агресивно захищається, то це означає, що вона слабшає з кожним днем. Такі випадки свідчать про те, що з кожним днем страх влади до звичайних людей зростає. Ми розуміємо той жах влади, який був після штурму афганцями Верховної Ради. З кожним днем людей, які налаштовані проти влади і які підтримують нас стає більше. Все це найближчим часом закінчиться. 2012 – це наш рік і ми обов’язково переможемо”, – наголосила депутат.

Після розголосу двері відчинили

 Але, як відомо, наполег­ливість та добрі наміри винагороджуються. І вже на наступний день після цієї події, 23 лютого, після розголосу військові таки погодилися відкрити для Наталії Королевської ворота аеромобільного полку. Також Міністерство оборони України вибачилося перед  Наталією Королевською за вчорашнє “непорозуміння”, пов’язане із перешкодою допуску депутата у військову частину.

Солдати були раді бачити в себе гостю. Наталію Королевську навіть возили на бронетранспортері, вона ознайомилася із побутом десантників, оглянула музей військової частини, казарми та навіть пообідала з військовими у їдальні. Натомість депутат привітала військовослужбовців з Днем захисника Вітчизни та вручила їм подарунки. “Ми може пишатися такими мужніми воїнами, як ви. Дивлячись на вас, розумієш, що у нашої країни є захисники. Ви – уособлення честі й мужності для всіх нас!”, – наголосила Наталія Королевська.

Привокзальним ринком займуться правоохоронці

 Також у Львові Наталія Королевська зустрілася із підприємцями ринку “Привокзальний”. Люди, які працюють на цьому ринку, повідомили їй, що  керівництво почало відбирати їхні торгові місця. Тому задля вирішення питання вона пропонує розпочати публічну дискусію і обіцяє сприяти цьому процесу.

“Я готова надати на базі парламенту майданчик для спілкування між підприємцями та керівництвом ринку для знаходження компромісу, тому що силою нічого вирішити неможливо. Також я скерую відповідні звернення до Генпрокуратури, СБУ та інших правоохоронних органів з проханням розібратися в цій ситуації”, – сказала народний депутат. А Олександр Ковальов закликав підприємців не бояться і активно протестувати проти дій нинішньої влади. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6777 / 4.11MB / SQL:{query_count}