Українці знову в заручниках

Знову сомалійські пірати захопили судно, і знову в заручниках опинилися українці.

Знову сомалійські пірати захопили судно, і знову в заручниках опинилися українці.

Згідно з інформацією, яку прес-служба МЗС України отримала в телефонному режимі від чергового капітана-наставника головного морського координаційно-рятувального центру в Одесі, 25 вересня о 17:04 в морський консультаційний центр в
м. Піреней (Греція) надійшло повідомлення про те, що пірати захопили поблизу побережжя Сомалі судно Фаїна, яке йшло під прапором Беліза (українська компанія-менеджер судна Tomax Team Inc.). До складу екіпажу входять громадяни України, передає "Інтерфакс".

За інформацією, яку отримали від представника компанії-менеджера судна, 25 вересня о 16:00 на зв'язок з представниками компанії вийшов капітан і повідомив, що до судна Фаїна пришвартувалися три катери з озброєними людьми. Після цього зв'язок з капітаном обірвався.

За попередніми даними, на українському судні Фаїна, яке захопили пірати, перебувають 17 громадян України, повідомляє МЗС України. Відомо, що всього на судні є 21 особа - з них 17 українців, зокрема ка­пітан судна, троє росіян і один громадянин Латвії. МЗС України уточнює інформацію про вантаж на судні.

Зазначимо, що з початку року в світі сталося близько десяти захоплень кораблів, на борту яких перебували громадяни України.

У минулі вихідні сома­лійські пірати атакували грецький суховантаж. У команді судна, навантаженого вугіллям, 17 філіппінців, громадянин Китаю і українець.

9 вересня поблизу острова Боні Айленд напали на судно H/Т Blue Ocean. Сімох з 25 членів екіпажу злочинці від­везли в невідомому напрямку. Серед викрадених - громадяни Нігерії, Великобританії, Північної Африки і один українець - виходець з Севастополя. Нігерійські пірати, що захопили судно, ще не оприлюднювали вимог.

25 вересня пірати Сомалі також атакували танкер вій­ськово-морських сил США. Американці відбилися, від­крив­ши прицільний вогонь з автоматів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8692 / 4.06MB / SQL:{query_count}