Замерзли Чорне море і Венеція

Уперше за 30 років морська вода в районах Керчі, Євпаторії, Одеси перетворилася на кригу, а за 100 метрів від берега можна навіть роздивитися невеликі айсберги.

Уперше за 30 років морська вода в районах Керчі, Євпаторії, Одеси перетворилася на кригу, а за 100 метрів від берега можна навіть роздивитися невеликі айсберги.

До 15 лютого морське сполучення в українських портах закрито. Схожа ситуація і в портах Румунії та Болгарії, де товщина льоду сягає 40 сантиметрів. Востаннє такі погодні аномалії було зафіксовано 1977 року, коли Чорне море біля берегів Одеси повністю замерзло.
А у Венеції вперше за 80 років замерзли канали. Через сильний снігопад біля узбережжя Тірренського моря неподалік Рима на мілину сів пором, 262 пасажирів і членів екіпажу якого вдалося евакуювати. Морози лютують не тільки в Італії, а й у всій Європі. На північ від Альп сильні хуртовини, у Франції завалило снігом дороги, на шосе утворилися багатокілометрові корки, зафіксовано величезну кількість ДТП. На особливий стан перейшли рятувальники Боснії. В країні не припиняються пошукові операції, рятувальники визволяють автомобілістів, які застрягли в снігах. У Хорватії десятки селищ відрізані від зовнішнього світу. Аналогічна ситуація і в Сербії. А лондонський аеропорт “Гітроу” через негоду скасував 30% рейсів. Натомість у Греції помітно потеплішало, зараз там падає дощ – у країні почалися сильні повені, є десятки постраждалих. 
Кількість жертв рекордних холодів у Європі наближається до двох сотень. Нагадаємо, що Україна є лідером серед європейських країн за кількістю загиблих через морози громадян – холоди звели в могилу понад 130 українців. За даними прес-центру ГУ МНС у Львівській області, з початку зимового періоду на території області зареєстровано три смертельні випадки обмороження. У період з 26 січня до шостого лютого до лікувальних закладів Львівщини внаслідок обмороження та переохолодження звернулись 103 людини, з яких 67 довелося госпіталізувати. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7034 / 4.07MB / SQL:{query_count}