ДАІ закликає до обережності

За інформацією синоптиків, загалом в Україні та у Львівській області зокрема очікується погіршення погодних умов – зниження температури.

За інформацією синоптиків, загалом в Україні та у Львівській області зокрема очікується погіршення погодних умов – зниження температури.

Внаслідок погіршення погодних умов можливе виникнення ожеледиці, що призведе до утруднення проїзду вулично-шляховою мережею області. До того ж варто взяти до уваги і стан автомобільних доріг, якість яких є далеко не найкращою. 
“Наполегливо рекомендуємо водіям транспортних засобів дотримуватись правил дорожнього руху. Не перевищуйте швидкість руху, яка в даний момент і на даній ділянці дороги буде безпечною. Перед виконанням різних маневрів, у тому числі обгону, переконайтесь, що вони не спричинять перешкод учасникам дорожнього руху. Дотримуйтесь безпечної дистанції та бокового інтервалу. Якщо виникла потреба загальмувати, то не робіть цього різко. При цьому слід пам’ятати, що за умов ожеледиці на дорозі гальмівний шлях транспортного засобу є значно більшим. 
Також закликаємо водіїв та пасажирів транспортних засобів користуватись пасками безпеки. Водії, виконуючи правила дорожнього руху, пам’ятайте, що так ви збережете життя і здоров’я не лише собі, але й тим, хто поруч”, – наголошує прес-служба управління ДАІ у Львівській області.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6343 / 4.07MB / SQL:{query_count}