Забагато “регіоналів” у ПАРЄ

Опозиційні депутати звернулися до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із проханням позбавити повноважень українську делегацію представляти Україну.

Опозиційні депутати звернулися до Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із проханням позбавити повноважень українську делегацію представляти Україну.

Про це повідомляє “Українська правда” із посиланням на свої джерела у Страсбурзі, де саме відбувається зимова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.
Лист із проханням надійшов на ім’я президента організації ще 18 січня. Його підписали голова фракції БЮТ Андрій Кожем’якін та голова фракції НУ-НС Микола Мартиненко, які переконують, що три члени української делегації, які зазначені як представники опозиції, насправді такими не є, оскільки приєдналися до Партії регіонів. Мова йде про Валерія Писаренка, Володимира Пилипенка (які раніше були виключені із лав фракції БЮТ, відтак є позафракційними) та Олександра Фельдмана, нардепа від ПР). 
Справжні опозиціонери просять не визнавати мандати цих депутатів і внести у порядок денний питання щодо позбавлення української делегації повноважень представляти Україну в ПАРЄ. Щоправда, цього так і не зробили, залишивши усе без змін. 
Новообраний президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон учора на прес-конференції заявив, що не підтримує прохань українських депутатів. “Для мене позбавлення повноважень – це остання зброя, коли всі дороги вже пройдені. Саме тому я не підтримав сьогодні цю пропозицію”, – сказав він, повідомляє УНІАН.
Відзначимо, що у четвер, 26 січня, у Страсбурзі відбудуться дебати щодо функціонування демократичних інституцій в Україні, підсумком яких стане чергова резолюція ПАРЄ. За останні п’ять років це буде вже третя резолюція щодо цього питання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7758 / 4.06MB / SQL:{query_count}