Фальшивий орден для “проффесора”

Українські політики пошилися в дурні, отримавши незаконні ордени

Українські політики пошилися в дурні, отримавши незаконні ордени

ya.jpg

Генпрокуратура РФ разом із ФСБ виявила грубе порушення закону в діяльності організації, що нагородила лідера Партії регіонів Віктора Януковича орденом Святого князя Олександра Невського. Саме нагородження визнане незаконним, організацію ліквідують, а її організаторів притягнуть до відповідальності.

Про це повідомляє сайт "Остров", посилаючись на прес-службу Генеральної прокуратури Російської Федерації.

"Виявлені порушення закону в діяльності загальноросійської громадської організації "Академія проблем безпеки, оборони й правопорядку" й в автономній некомерційній організації "Національний комітет суспільних нагород", - йдеться у повідомленні Генпрокуратури Росії.

Саме від імені цих організацій Віктор Янукович 9 липня 2008 року у свій 58-й день народження одержав орден Святого князя Олександра Невського. Ця відзнака не є державною нагородою Російської Федерації, це суспільна нагорода, яка має назву, схожу на назву державного ордена - ордена Олександра Невського.

На сайті Академії проблем безпеки, оборони й правопорядку розміщена інформація про те, що ця громадська організація, крім ордена Святого князя Олександра Невського, нагороджує гідних, на її думку, номінантів орденами Петра Великого, Михайла Ломоносова, Ю.В. Андропова, Адмірала Кузнєцова, а також орденами "Велика Перемога" й "Меценат Росії".

До речі, як зазначає "Обком", у травні 2004 року Віктор Федорович отримав від цього "академічного" спецрозподільника також орден Петра Великого І ступеня "за значний внесок у зміцнення дружби між Росією і Україною". Відтак, лідер Партії регіонів тепер не лише двічі несуджений, а й двічі незаконно нагороджений.

І не один Янукович у гонитві за блискучими цяцьками із гучними назвами став орденоносним кавалером від цієї сумнівної контори. Орден Петра Великого вручали також комуністу Петрові Грачу,  нагоро­джували ним навіть генпрокурора Олександра Медведька, його заступникові Тетяні Корняковій дали орден Єкатєріни Вєлікой. Ордени Святого князя Олександра Невського також отримували Юрій Єхануров та Георгій Крючков.

Генеральна прокуратура й ФСБ Росії разом із ФНС Росії, Мін'юстом Росії, Геральдичною радою при президентові Росії звернули увагу на той факт, що "Академія, будучи громадською організацією, позиціонує себе як державна структура, наділена відповідними повноваженнями й незаконно використовує символи й атрибути державної влади... Академією й Національним комітетом, всупереч чинному законодавству, засновані 73 види ідентичних державних нагород, враховуючи ордени й медалі".

Генпрокуратура Російської Федерації вживає заходів щодо ліквідації Академії й автономної некомерційної організації "Національний комітет суспільних нагород", а також щодо залучення винних осіб до відповідальності.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1254 / 4.36MB / SQL:{query_count}