Врятували туристів

У Львівській області знайшли п’ятьох туристів, які заблукали на горах Парашка і Високий Верх.

У Львівській області знайшли п’ятьох туристів, які заблукали на горах Парашка і Високий Верх.

Як повідомили інформаційному агентству ForUm у прес-службі обласного управління МНС, у першому випадку четверо мешканців Винників вирішили відпочити з наметами на горі Парашка, але мандрівники потрапили в сильну снігову бурю і втратили орієнтири. 
Одразу зрозумівши всю небезпеку ситуації, люди, не зволікаючи, зателефонували до рятувальної служби і повідомили своє приблизне місцезнаходження. Вже за кілька годин бійці МНС знайшли туристів. 
Другий випадок стався на горі Високий Верх. 16-річний хлопець, вирішивши скоротити шлях до лижного підйомника, потрапив у снігову бурю. Зателефонувавши до рятувальної служби, юнак розповів про напрям, за яким він ішов, і таким чином бійці МНС, розділившись на кілька груп, вирушили на пошуки постраждалого, якого знайшли вже в напівпритомному стані. 
Самостійно пересуватися хлопець не міг, а бурелом і дуже крутий схил зробили неможливим швидкий спуск потерпілого до підніжжя гори. Тому рятувальникам довелося на руках транспортувати хлопця на хребет гори, де вже за допомогою снігохода його доставили на базу відпочинку. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.8353 / 4.05MB / SQL:{query_count}