День соборності із молебнями та мітингами

У 93-ту річницю об’єднання України опозиція обіцяє підписати документ про взаємодію, а духовенство молитиметься за єдність християн

У 93-ту річницю об’єднання України опозиція обіцяє підписати документ про взаємодію, а духовенство молитиметься за єдність християн

22 січня обіцяє бути насиченим подіями як у столиці України, так і у Львові. Зокрема в Києві, о 18.00, у храмі Святого Василія Великого (УГКЦ) відбудеться екуменічний молебень за єдність між християнами. Під час спільної молитви зі зверненнями виступлять патріарх Святослав (Шевчук), Апостольський нунцій в Україні архієпископ Томас Едвард Ґалліксон, архієпископ Києво-Житомирської дієцезії РКЦ Петро Мальчук, духовенство православних та протестантських церков. Про це повідомляє РІСУ.

Як і годиться, матиме цей день і політичну складову. Як уже повідомляла “Пошта”, опозиція хоче провести 22 січня спільну акцію, на якій буде підписаний меморандум про об’єднання. Це має відбутися на Софійській площі Києва.

“22 січня буде підписаний документ. Це загальний документ, який, до речі, стосуватиметься програмних принципів, стосуватиметься принципів непоборення і нашої співпраці в наступному парламенті. Це перший крок, далі будемо робити другий”, – повідомив член партії “Батьківщина” Микола Томенко в ефірі “5 каналу”.

З нагоди Дня соборності та свободи України, 93-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки у Львові відбудеться низка  урочистих заходів під егідою Львівської облдержадміністрації.

У п’ятницю, 20 січня, у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться урочиста академія. А в неділю, 22 січня, перші особи області покладуть квіти до пам’ятника Михайлові Грушевському, Меморіалу воїнам Української Галицької Армії на Личаківському кладовищі, могили президента ЗУНР Євгена Петрушевича та до Меморіалу Українським січовим стрільцям на Янівському кладовищі. 

Окрім того, з 13.00 до 14.00 Комітет опору диктатури проведе акцію “Хвиля єдності”, під час якої між пам’ятниками Тарасові Шевченку і Степанові Бандері люди утворять живий ланцюг. Закінчиться акція молебнем біля пам’ятника Кобзарю. “Хвиля єдності, яку ми створимо у Львові ще раз продемонструє: політичні сили та громадські організації, які є учасниками КОДу, – однодумці. Ми єдині в нашому баченні розвитку держави, єдині у своїй зневазі до владного режиму. Ми разом не тільки в День соборності – КОД Львівщини збирається щотижня та виробляє спільне бачення як подальших політичних кроків, так і стратегію повалення диктатури Януковича”, – повідомив “Пошті” координатор КОДу Львівщини Андрій Мисик.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4150 / 3.99MB / SQL:{query_count}