Корисні телефони “про всяк випадок”

“Пошта” з’ясувала, куди звертатись, якщо під час свят у вас вимкнули світло, відімкнули воду чи застряг ліфт

“Пошта” з’ясувала, куди звертатись, якщо під час свят у вас вимкнули світло, відімкнули воду чи застряг ліфт

Упродовж новорічно-різдвяних свят львів’яни відпочиватимуть, а міські диспетчерські служби працюватимуть у звичному режимі. Якщо у квартирі чи будинку в святкові дні зникне світло, застрягне ліфт або не буде води, варто телефонувати на гарячу лінію міськради за номером: 15-80, яка працює цілодобово.
За словами Валентини Бартошик, начальника адміністративно-господарського управління міськради, в новорічні свята, як завжди, на гарячій лінії міста працюватимуть троє операторів. 
“Зазвичай до нас надходить близько 500 дзвінків щодня, натомість в новорічно-різдвяний період їх суттєво меншає (приблизно 100 дзвінків на день), — каже Валентина Бартошик, – Однак, торік у новорічну ніч надійшло, як ніколи багато звернень – майже тисяча, адже в деяких будинках вимкнули електроенергію, і люди телефонували, щоб дізнатись, коли її увімкнуть”.  
Окрім того, функціонують також короткі телефонні номери: “Львівобленерго” – 1568, “Львівводоканалу” – 1551,  “Львівтеплоенерго” – 1585, “Залізничнетеплоенерго” – 262-64-51. Якщо в будинку зламався ліфт, варто телефонувати в аварійну службу “ЛіфтЕко” (обслуговує 1700  ліфтів у Сихівському, Франківському, Личаківському та Залізничному районах) – 244-67-67. Всі ці номери теж функціонуватимуть цілодобово. 

ДО ТЕМИ

Упродовж новорічних свят працюватимуть і двірники. Вони виходять на роботу 1 січня о пів на п’яту ранку. Адже до пів восьмої ранку вони мають прибрати всі вулиці. За словами Ірини Маруняк голови Галицького району міста, після бурхливих новорічних святкувань на вулицях Львова залишається дуже багато сміття, яке необхідно прибрати. Однак, щороку двірники з цим завданням справляються. 

У місті також діє аварійна служба житлово-комунального господарства. У випадку пошкодження внутрішньобудинкових інженерних комунікацій (як-от, коли прорве трубу), слід телефонувати у міську аварійну службу житлово-комунального господарства за номером – 237-98-53. За цим номером також можна телефонувати, якщо в будинку немає світла. У разі сантехнічних проблем мешканцям Франківського району варто телефонувати за номером 263-25-61, Личаківського – 275-06-11, Залізничного – 292-67-59, Шевченківського – 252-10-37. У святкові дні ці телефони функціонуватимуть цілодобово. Натомість в робочі  – з 17.00 до 08.00 години ранку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6654 / 4.08MB / SQL:{query_count}