“Болгарка” як інструмент опозиції

Парламентарі зрізали частину сумнозвісної огорожі біля парламенту 

Парламентарі зрізали частину сумнозвісної огорожі біля парламенту 

Частині огорожі, якою з усіх сторін загородили ВРУ, вчора нарешті прийшов кінець. Депутати від опозиції спиляли “болгаркою “дві секції “штахетника” під парламентом. На диво ніхто їм не заважав це робити. Серед депутатів, зокрема, були присутні нунсівці Андрій Парубій, Володимир В’язівський, Іван Стойко і бютівець Віктор Уколов.

Так, львів’янин Андрій Парубій одягнув будівельні рукавички, зварювальні окуляри, взяв до рук “болгарку” і почав розпилювати паркан. Спилявши дві секції огорожі з боку Маріїнського палацу, обранці розійшлися.

Нагадаємо, днями стало відомо, що скандальний паркан, який декілька разів зносили чорнобильці і афганці старанно інколи ночами відновлювали, а останнього разу навіть забетонували. Найцікавіше те, що ця огорожа навколо найвищого законодавчого органу держави встановлена без дозволу управління контролю за благоустроєм Київської міськдержадміністрації. 

Про це йдеться у відповіді на запит нардепа нунсівця В’ячеслава Коваля за підписом першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака. “Головним управлінням контролю за благоустроєм дозвіл на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення у зв’язку з проведенням робіт щодо відновлення огорожі по вул. Грушевського навколо будівлі ВРУ не видавався. Заявки на отримання відповідного дозволу не надходили”, – зазначено у ньому, повідомляє “Українська правда”. 

“Печерська райадміністрація не має інформації про замовників та виконавців робіт щодо встановлення огорожі”, – повідомляє КМДА. Там також кажуть, що “погоджень на виконання робіт щодо встановлення огорожі навколо будівлі ВРУ не давала”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.4318 / 4.06MB / SQL:{query_count}