“Контрактний” ентузіазм

У Збройних силах України найбільше контрактників із Львівщини

У Збройних силах України найбільше контрактників із Львівщини

Упродовж цього року 377 мешканців Львова та області вирішили розпочати службу у Збройних силах України за контрактом. Такий ентузіазм перевершує показники всіх інших областей держави. Про це “Пошті” повідомив Володимир Скоростецький, представник регіонального медіа-центру МО України.

Цікаво, що найпопулярнішими серед мешканців Львівщини, за словами  начальника 165-го Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом підполковника Ігоря Назарка, є Сухопутні війська. Служити в наземних підрозділах захотіли аж 243 кандидати на військову службу за контрактом.  Друге місце в рейтингу військ посіли Повітряні сили ЗС України. Лави спеціалістів військових частин протиповітряної оборони та авіації  поповнили 114 мешканців Львівщини. На жаль, прагнення до морської романтики галичани не продемонстрували. Стати професійними матросами та старшинами на кораблях українських ВМС побажали лише 10 осіб.   

Військова служба за контрактом, за словами Ігоря Назарка, приваблює юнаків через довгострокову перспективу, можливість позаконкурсного вступу до військових вишів та високу зарплатню.

– Контрактник у підрозділі, який перебуває на бойовому чергуванні або входить до складу об’єднаних сил швидкого реагування, отримує щомісяця від 2000 гривень і вище. А якщо контрактник проходить службу на бойовому кораблі ВМС України, що регулярно виходить у морські походи, його зарплатня мало чим відрізняється від офіцерської, – розповів Ігор Назарко.

До відбору контрактників ставляться дуже жорстко, запевняють військові. Якщо у кандидата був конфлікт із законом або інші асоціальні “сторінки” у біографії – до професійного війська дорога закрита. А от ті, хто дійсно гідний послужити своїй країні у військових лавах, отримує підтримку фахівців на всьому шляху від кандидата на військову службу за контрактом, до набуття статусу солдата-професіонала.

– Двері нашої устано­ви завжди відчинені для всіх охочих поєднати свою долю із військом. Проте контрактником-професіоналом стає не кожен, хто звертається до нас. Ми працюємо на якість, а не на кількість. Хоча варто зазначити, що серед цьогорічних наших кандидатів жоден не змінив свого уявлення про службу після підписання контракту, – зазначив Ігор Назарко. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2558 / 4.07MB / SQL:{query_count}