Львівський настрій по-луганськи

З 11 листопада в Луганську стартують Дні Львова

З 11 листопада в Луганську стартують Дні Львова

У рамках дводенної прог­­рами “Днів Львова в Луганську” передбачено відкриті лекції для студентів, презен­тації нашого міста жителям, театральні вистави та концерти, а також частування львівським шоколадом та кавою.

Офіційне відкриття Днів Львова за участю представників Луганської та Львівської мерій, а також акторів театру “Воскресіння”,  джазового гурту “Lviv Jazz Quartet” відбудеться опівдні на центральній площі Луганська.

Важливим аспектом заходу є залучення активної студентської молоді, розкриття перед нею переваг Львова як міста подальшої кар’єри та відпочинку. Саме тому в програмі передбачено низку лекцій та презентацій для студентів університетів Луганська.

Уже хорошою традицією стало дарувати дітям книги. Цього разу луганська школа № 20 отримає подарунок від міста Лева – книги від львівських видавництв. Особливістю Днів Львова є його насичена культурна програма. Цього разу львівський театр “Воскресіння” покаже одну з найвідоміших вуличних вистав “Глорія”, а джазовий гурт “Lviv Jazz Quartet” дасть концерт в Інституті внутрішніх справ ім.  Дідоренка.

Крім того, протягом двох днів на головній площі міста та в університетах Луганська розповсюджуватимуть листівки “Запрошуємо до Львова”, в яких анонсуватимуть найближчі події у Львові, які варто відвідати. 

“На листівках ми подали інформацію про важливі та цікаві події у Львові, зокрема промоційну акцію “Нічний Львів”, Різдво у Львові. Адже це ті дійства, які вартують уваги туристів.  Ми їдемо у Луганськ, аби запросити жителів міста саме на ці події. Вже сьогодні у Луганську  розміщені 20 білбордів та ситі-лайтів із запрошенням “Зустрінемось на Різдво у Львові”, – розповіла керівник відділу промоції Львівської міськради Галина Малець.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
19.2558 / 4.06MB / SQL:{query_count}