Контролери перевізників

Обрано громадських представників, які визначатимуть нових перевізників

Обрано громадських представників, які визначатимуть нових перевізників

У Львівській міській раді провели жеребкування, щоб вибрати громадські організації, які увійдуть до конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах. 

У присутності керівників управління транспорту та зв’язку, депутатів, представників громадських організацій та журналістів, маленька львів’янка наосліп з лототрону вибрала чотири громадські організації, діяльність яких не пов’язана з автомобільним транспортом. Ними стали ГО “Колегія громадських експертів та консультантів”, ГО “Спілка студентів та молодих науковців”, ГО “Суспільний правозахисний актив “Справедливість”, ГО “Самопоміч”.

Заявки на участь у конкурсному комітеті приймалися ще від 28 листопада. За словами заступника начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Андрія Білоуса,  загалом до управління надійшло 15 заявок від громадських організацій. З них чотири заявки від організацій, діяльність яких пов’язана з автотранспортом, а також 11 від інших громадських організацій. Власне, із цих 11 заявок шляхом жеребкування вибрали тільки чотири для участі в конкурсному комітеті. 

За словами начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Миколи Жука, наступного тижня в управлінні транспорту та зв’язку затвердять склад конкурсного комітету, а ще через тиждень оголосять конкурс з визначення нових перевізників. Тоді і стане відомо, які фірми  якими автобусами нас возитимуть.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.7985 / 4.06MB / SQL:{query_count}