Куди не глянь, усюди джипи

В Україні, зокрема в Києві, дуже мало малолітражних та з екологічними двигунами машин, але багато великих авто на зразок джипів.

В Україні, зокрема в Києві, дуже мало малолітражних та з екологічними двигунами машин, але багато великих авто на зразок джипів.

Про це зазначила представник Європейської комісії, менеджер програми ЄС “Управління якістю повітря у країнах східного регіону” Лена Нільсен.
“Те, що одразу впадає в очі – це колосальні пробки. І в чому різниця (між ЄС і Україною – “Пошта”) – в Україні величезні машини, а не малюсінькі малолітражки. І ці величезні авто з потужними двигунами споживають велику кількість бензину”, – сказала Лена Нільсен. 
Вона також висловила жаль, що у столиці України немає велосипедних доріжок. “Найбільш важливий момент – немає прокладених велосипедних доріжок, взагалі немає велосипедистів у місті – лише великі джипи”, – додала експерт.
На її думку, українцям вар­то купувати малолітражні машини, як це практикують у Європі. “Може, українців варто поінформувати про шкоду цих авто, і вони подумають про пересадку на малолітражки з більш економічними та екологічними двигунами”, – зауважила Лена Нільсен. 
Нагадаємо, Україна посіла третє місце у Європі за загальною кількістю автомобілів класу “люкс”. На першому і другому місцях перебувають Німеччина та Росія.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6575 / 4.05MB / SQL:{query_count}