Телеграф

  Український інтернет – один із найшвидших.   Залізничні квитки подорожчають через інтернет.   Пенсіонери освоюють мережу. У Львові відбудеться інтернет-форум iCamp 2011  

Український інтернет – один із найшвидших

Україна увійшла в десятку країн, де найшвидший інтернет – ми на 8-му місці у світі. Середня швидкість передачі даних в нашій країні становить 1190 Кбіт/с. Швидкісними лідерами є мешканці Південної Кореї – 2202 Кбіт/с. Перше місце в Європі посіла Румунія, яка показала другий результат після Південної Кореї – 1909 Кбіт/с. Це дані CDN-сервісу Pando Networks, фахівці якого півроку аналізували 27 млн завантажень користувачів із 20 млн комп’ютерів. Найнижча швидкість інтернету в Конго – лише 13 Кбіт/с.

Залізничні квитки подорожчають через інтернет

“Укрзалізниця” планує підвищити вартість квитків через запуск інтернету в потягах. Інтернетизувати вагони мають намір до початку Євро-2012. Передусім послуга з’явиться у тих потягах, які курсують між містами-учасниками чемпіонату, зокрема на маршруті Львів – Київ – Харків – Донецьк протяжністю понад 1500 км. Всередині вагона інтернет поширюватиметься через wi-fi. Через це квитки можуть подорожчати за попередньою інформацією на одну-дві гривні.

Пенсіонери освоюють мережу

Українські пенсіонери все більше починають користуватися інтернетом. Згідно з дослідженням компанії GfK Ukraine, за останні три роки інтернет-користувачів у віці 60+ збільшилось на 371%. Трохи повільніше, але теж стрімко росте вікова аудиторія 40-49 та 50-59. Ще одна тенденція – значне збільшення користувачів у невеликих населених пунктах. Лідером проникності інтернету наразі є міста з населенням до 50 тис. мешканців.

У Львові відбудеться інтернет-форум iCamp 2011

Восьмого жовтня у місті Лева стартує другий щорічний форум під назвою “Lviv iCamp 2011”. Учасниками цьогорічної конференції будуть понад 650 осіб. Вони зможуть послухати доповіді у семи потоках, темами яких стануть інтернет-маркетинг, електронна комерція, соціальні медіа та веб-розробка. Серед доповідачів очікуються представники Google, Prodigi, KP Media, Digital Ventures, відомі блогери та політики. Конференція призначена для директорів компаній, інтернет-підприємців, представників web-студій, які зможуть знайти однодумців та партнерів і обговорити новинки у сфері інтернет-маркетингу. Lviv iCamp 2011. Розпочнеться захід в УКУ, на вул. Хуторівка, 35а, о 9.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2359 / 4.06MB / SQL:{query_count}