Телеграф

  Бізнесу дадуть свободи?  Землю на ринок.  Поза процесом.  Армійський збір. 

Бізнесу дадуть свободи?

Найближчим часом Україна для дерегуляції бізнесу залучить експертів зі світових рейтингових агентств. Про це пише в своїй статті для “DT.UA” перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв. “Їхні пропозиції будуть обов’язково узагальнені і втілені у життя. Упевнений, до кінця року ми суттєво просунемося в справі дерегуляції економіки Україні”, — каже урядовець.
Клюєв також зазначив, що невдовзі ще слід вирішити низку питань: “Попереду ще велика робота, наприклад, значне скорочення бланків суворої звітності; у парламенті очікують на ухвалення закону про скасування обов’язкового використання печаток, про підвищення відповідальності чиновників за зрив дозвільних процедур; предметно займаємося темою нотаріату, БТІ. Люди втомилися від нескінченних поборів і очікують нормальної якості послуг, що надаються владою”.

Землю на ринок

Президент України Віктор Янукович запропонував Верховній Раді негайно розглянути законопроект № 9001-1 “Про ринок земель”. Про це вчора на погоджувальній раді повідомив представник президента у ВРУ Юрій Мірошниченко, роздавши присутнім відповідний лист глави держави. Нагадаємо, що на початку липня спікер Володимир Литвин повернув до Кабінету Міністрів без реєстрації законопроект про ринок земель. Нагадаємо, до
1 січня 2012 року діятиме мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Президент Віктор Янукович неодноразово заявляв про необхідність зняття мораторію. Також, за низкою соціологічних досліджень, більше половини опитаних селян (56%) виступає проти скасування мораторію на купівлю-продаж земель.

Поза процесом

У ПАРЄ вирішили не обговорювати українські судові процеси. Бюро Парламентської Асамблеї Ради Європи не підтримало рішення про термінові дебати щодо України. Про це вчора повідомив член Бюро, голова російської делегації у ПАРЄ Константін Косачов. За його словами, ініціативу представників групи народних партій не підтримали представники інших політичних груп. “Можливо, буде спроба включити це питання до порядку денного на пленарці, але, думаю, підтримки не буде”, — зазначив він. Російський депутат переконаний, що будь-яке обговорення справи Ю.Тимошенко у ПАРЄ на нинішньому етапі виглядало б, як спроба тиску на український суд. Учора у Страсбурзі відкрилася сесія ПАРЄ, на якій, зокрема, виступив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко як головуючий у Комітеті міністрів Ради Європи.

Армійський збір

В Україні стартувала осіння призовна кампанія, під час якої на строкову військову службу призвуть 26,6 тис. громадян і звільнять у запас військовослужбовців, які вислужили встановлені терміни. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України. Згідно з наказом президента, до лав Збройних сил України буде призвано 20 тис. осіб, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України — 5 тис. 500 осіб, ще 1 тис. 100 людей проходитимуть службу у Державній спеціальній службі транспорту. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, обсяг видатків для проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-листо­па­ді 2011 року становить 1 млн 715 тис. 700 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6600 / 4.08MB / SQL:{query_count}