Телеграф

Випадкове ДТП?  Євгенія Карр-Тимошенко розкаже про маму.  Уряд відзвітує у п’ятницю.  Повернути час назад.  Закарпаття знову трусонуло. 

Випадкове ДТП?

Журналіст Олексій Подольський, колега убитого Георгія ґонґадзе, якого екс-генерал Олексій Пукач погрожував убити, потрапив у ДТП. Печерський райсуд Києва переніс на 6 жовтня розгляд кримінальної справи за обвинуваченням колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача в умисному вбивстві журналіста Георгія ґонґадзе. Про це повідомив адвокат матері убитого Лесі ґонґадзе Андрій Федур біля Печерського райсуду. За його словами, суд перенесено у зв’язку з тим, що на засідання не з’явився один із потерпілих – журналіст Олексій Подольський. За даними адвоката, журналіст нібито потрапив у ДТП.

Євгенія Карр-Тимошенко розкаже про маму

Донька екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Євгенія Карр 3 – 6 жовтня разом із заступником голови партії “Батьківщина” Григорієм Немирєю відвідає Страсбург. Про це повідомили в прес-службі партії. Метою поїздки є надання інформації провідним європейським політикам щодо останніх подій у судовій справі Ю. Тимошенко. Карр та Немиря виступлять на засіданні фракції Європейської народної партії (ЄНП) у Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) разом з представником Данського Гельсінського комітету з прав людини та колишнім співдоповідачем ПАРЄ щодо України Ханне Северінсен.

Уряд відзвітує у п’ятницю

Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв пообіцяв, що
7 жовтня у Верховній Раді на Годині запитань до уряду будуть усі члени Кабінету Міністрів, крім тих, хто у відрядженні. Про це він повідомив учора на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту. Ситуацію, яка склалася 23 вересня, під час Години запитань до уряду, коли майже весь склад уряду не прибув у ВР, А. Клюєв пояснив тим, що позаминулої п’ятниці дуже багато членів Кабміну були у відрядженні. “Усі члени Кабміну з великою повагою ставляться до всіх депутатів Верховної Ради, керівництва Верховної Ради, тому в цю п’ятницю на Годині запитань до уряду будуть усі члени Кабміну, які не будуть у відрядженні”.

Повернути час назад

Івано-Франківська обласна рада 30 вересня прийняла звернення до голови Верховної Ради Володимира Литвина із проханням анулювати постанову парламенту від 20 вересня про скасування переходу на зимовий час, тому що це негативно впливає на економіку країни. Про це повідомив прес-секретар облради Ігор Пасічняк. У зверненні зазначається, що рішення про скасування переходу на зимовий час призведе до необґрунтованих збитків у економіці країни, а також створить додаткові навантаження на енергетичний сектор, ускладнить міждержавні відносини з європейськими країнами, викличе незручності у спілкуванні на прикордонних територіях.

Закарпаття знову трусонуло

Поблизу с. Синевир Міжгірського району на Закарпатті у неділю,
2 жовтня, о 13.14, зареєстровано підземний поштовх силою 3,7 бала за шкалою Ріхтера. Про це повідомила прес-служба МНС. Землетрус був без негативних наслідків. Востаннє на Закарпатті зафіксовано землетрус силою 3 – 4 бали за шкалою Ріхтера вранці 10 серпня біля Берегового.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.5810 / 4.08MB / SQL:{query_count}