Репресії – євроінтеграції не перешкода?

Європейський Союз має намір завершити підготовку угоди про асоціацію з Україною до кінця року, незважаючи на суперечливий судовий процес у Києві над колишнім прем’єр-міністром країни Юлією Тимошенко

Європейський Союз має намір завершити підготовку угоди про асоціацію з Україною до кінця року, незважаючи на суперечливий судовий процес у Києві над колишнім прем’єр-міністром країни Юлією Тимошенко.

Про це у Варшаві заявив президент Ради ЄС Герман Ван Ромпей, слова якого цитує британська газета “Guardian”. Раніше ЄС і США назвали цей судовий процес “політично мотивованим”, а західні офіційні особи виступили з застереженнями, що такий розвиток подій може стати перепоною на шляху європейської інтеграції України. Але на саміті Східного партнерства у Варшаві Герман Ван Ромпей заявив, що ЄС все ще очікує на завершення підготовки ключової угоди з Україною до кінця цього року. Він зауважив, що лідери ЄС висловили занепокоєння вибірковим використанням судових процедур проти членів колишньої адміністрації: “Це є серйозною справою у наших відносинах, і ми дуже чітко висловили свою позицію щодо цього”.
Як наголошує видання, Юлія Тимошенко вважає суд “таким, що є “скерованим” її давнім суперником, президентом Віктором Януковичем”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5400 / 4.06MB / SQL:{query_count}