Росія каже, що Крим їй не потрібен

Радник-посланник посольства Росії в Україні Всеволод Лоскутков спростовує й називає провокацією інформацію про масове надання російського громадянства українцям.

putin.jpgРадник-посланник посольства Росії в Україні Всеволод Лоскутков спростовує й називає провокацією інформацію про масове надання російського громадянства українцям. Учо­ра Лоскутков заявив журналістам: "Усі паспорти видають за рішенням центру в Москві, ми готуємо лише документи й відправляємо їх у Москву. Тому говорити, що ми ходимо й роздаємо паспорти - це найсправжніша провокація, і це просто смішно".

Лоскутков також зазначив, що паспорти видають у встановленому порядку "і одержати паспорт зараз дуже й дуже важко, тут є серйозна процедура".

Він також назвав міфом заяву про можливе військове втручання Росії на територію Криму, повідомляє "Інтерфакс".

"Це все міф, який закинули до вас із третіх країн. Міф про те, що наступним буде Крим. Неодноразово й президент Російської Федерації Дмітрій Мєд­вєдєв, і прем'єр-міністр Владімір Путін повторювали, що ми наголошуємо на своїй повазі до суверенітету й територіальної ці­лісності України", - заявив Лоскутков.

Раніше і прем'єр-міністр Росії Владімір Путін заявив, що всі розмови щодо приєднання Криму до Росії мають провокаційний характер.

Однак, українська сторона сприймає проблему як цілком реальну і серйозну. Депутати з фракції БЮТ зареєстрували в парламенті законопроект про кримінальну відповідальність за подвійне громадянство. Адже, нагадаємо, саме таким чином Росія діяла у Південній Осетії. Майже всі громадяни грузинської республіки отримали ро­сійські паспорти, що дало Москві привід "захищати своїх громадян від грузинської агресії".

До речі, учора Президент України Віктор Ющенко заявив, що Україна не визнає незалежності Південної Осетії й Абхазії, щоб не допустити розвитку в Україні сценарію на зразок грузинського, передає "РБК-Україна". "Ми не можемо визнати незалежність Південної Осетії та Абхазії, тому що порушимо принцип територіальної цілісності України", - заявив Президент.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7766 / 4.08MB / SQL:{query_count}