Тимошенко проігнорувала Балогу

Уперше за роки незалежності на засідання уряду не допустили представника Президента.

timbal.jpgУперше за роки незалежності на засідання уряду не допустили представника Президента.

Сталося це учора вранці із керівником Головної служби забезпечення зв'язків з Верховною Радою України і Кабінетом Міністрів Секретаріату Президента Яном Берназюком. Саме він мав замінити Олександра Шлапака, який зазвичай є присутнім на засіданнях Кабміну. Ображений чиновник із Секретаріату наругу над собою поспішив пояснити тим, що уряд на засіданні мав роз­глядати низку питань, у яких простежується "чіткий крем­лівський слід".

Йдеться про передавання в управління від Фонду державного майна Міністерству промислової політики "Турбоатома", "Сумихімволокна", під­приємства "Каскад" і ще кількох привабливих, з погляду російського капіталу, підприємств; питання про роздачу 85 дозволів на використання корисних копалин без будь-яких конкурсів, аукціонів і тендерів;  надання права Мінпромполітики визначати підприємства гірничо-металургійного комплексу, які буде звільнено від сплати збору у вигляді цільової надвишки на газ, що використовується у виробництві; визначення підприємств ГМК, яким без аукціону даватимуть дозвіл на видобування коксівного вугілля і залізної руди.

"Представником Президента в уряді є Олександр Шлапак. Якщо замість нього приходила інша людина, вона приносила лист із Секретаріату Президента з проханням про заміну", - пояснив інцидент міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко. А поки Секретаріат Президента та уряд з'ясовують стосунки, у політиків є ще кілька днів, аби вирішити долю коаліції.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.2821 / 4.06MB / SQL:{query_count}