Українські новини: телеграф

Канатну дорогу у Ворохті закрили.Піймали банківських хакерів. На Прикарпатті виготовлятимуть комп’ютери.Дорожні знаки перекладуть англійською. Повії на обліку

Канатну дорогу у Ворохті закрили

Канатну дорогу у Ворохті, яка приваблювала сотні туристів, закрили на ремонт. Про це повідомляє агенція новин firtka.if.ua. «Власником канатної дороги є спортивне товариство «Колос». Вони обіцяють, що ремонт триватиме довго. Ми нічого змінити не можемо, адже тільки вони можуть це робити. Там навіть не має ще проекту. В тому стані, в якому перебуває канатна дорога, вона працювати не може», - розповів депутат Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук. Власники не мають коштів для проведення робіт та догляду за канатною дорогою, але віддавати її у інші руки категорично відмовляються. «Власник каже, що «я зараз не маю грошей і нікому дорогу віддавати не буду», - сказав Микола Палійчук.

Піймали банківських хакерів

Служба безпеки України спільно з правоохоронними органами США, Великобританії, Франції, Німеччини, Кіпру та Латвії припинила діяльність міжнародного злочинного угруповання хакерів, організованою громадянами України під прикриттям легальної комерційної структури. Використовуючи спеціалізований комп'ютерний вірус Conficer, хакери отримували доступ до рахунків в іноземних банках, знімали з них гроші і переводили в готівку. Отримані гроші легалізувалися шляхом придбання рухомого і нерухомого майна. За попередніми оцінками, внаслідок такої протиправної діяльності клієнтам банків заподіяно збитків на суму понад 72 мільйонів доларів.

На Прикарпатті виготовлятимуть комп’ютери

Португальська компанія «Пролоджіка» виготовлятиме персональні комп’ютери для шкіл Івано-Франківської області. Таких домовленостей досягнуто під час візиту делегації бізнесменів з Португалії на Прикарпаття.

За словами голови ОДА Михайла Вишиванюка, португальці самі зроблять вибір, де саме розмістити своє виробництво сучасних персональних комп’ютерів для шкільництва. Мовляв, їм запропоновано або ВО «Карпати», або ВАТ «Родон», повідомили у прес-службі Івано-Франківської облдержадміністрації.

Дорожні знаки перекладуть англійською

Державне агентство автомобільних доріг «Укравтодор» до фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року розмістить на основних трасах дорожні знаки, на яких повідомлення українською будуть продубльовані латиницею. Про це повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури.

«Головні автомобільні дороги, якими будуть переміщатися учасники і гості турніру, будуть оснащені системою дорожніх знаків, на яких текстова інформація, крім української мови, буде вказуватися ще й латинськими літерами», - повідомили в прес-службі.

Повії на обліку

Співробітники Управління з боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС в Одеській області спростовують повідомлення ЗМІ, ніби то в Одесі налічується близько 8 тисяч осіб, які займаються проституцією – "їх не набереться і трьох тисяч" - зауважили правоохоронці. Про це сказав на брифінгу начальник Сектору з боротьби зі злочинами у сфері суспільної моралі обласного УВС Микола Кульчицький. "Насправді з того часу, як почали ставити повій на облік, всього їх зареєстровано 2 266, причому цього року складено 121 адміністративний протокол за торгівлю тілом і поставлено на облік ще 31 жінку, яка надавала інтимні послуги", - повідомив Кульчицький.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
16.4332 / 4.09MB / SQL:{query_count}