У поліклініку задля обов’язкового медогляду

Напередодні нового навчального року управління охорони здоров’я Львова нагадує батькам про необхідність проходження обов’язкових щорічних профілактичних медоглядів для учнів.

Напередодні нового навчального року управління охорони здоров’я Львова нагадує батькам про необхідність проходження обов’язкових щорічних профілактичних медоглядів для учнів.
“Згідно з наказом міністерства, дитина має пройти мед­огляд не рідше одного разу на рік, але не вказано чітко, коли саме його треба пройти: чи влітку, чи восени, якщо у вас нема інших захворювань, з якими передбачене частіше спостереження у лікаря. Проведення мед­оглядів у поліклініках у присутності батьків є логічним. І коли батьки кажуть, що це “трата часу” чи “клопоти”, виходять з того, що “мені було легше, коли дитину оглядали в школі”, то це неправильно. Батьки повинні розуміти, що медогляд у поліклініці за їх присутності завжди буде якісніший. Бо тут можна скоріше до профільного спеціаліста відправити, якісь обстеження провести. І найголовніше – лікар одразу може дати рекомендації, добре розпитати анамнез, відтак буде змога оперативно реагувати на зміни у здоров’ї дитини”, – каже начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.
Як зазначає заступник голов­­ного лікаря з охорони материнства і дитинства 4-ї міської клінічної лікарні Віра Кап­русь, у від­повідних спеціалістів мед­огляд проходять діти ли­ше певних вікових категорій, через що і немає перевантаження педіат­ричної служби в дитячих поліклініках, як це було у 2010 р. “За результатами обов’язкового медично-профілактичного ог­ля­ду лікарем-педіатром ліку­ва­льно-профілактичного закладу за місцем спостереження учня батькам видають “Довідку учня загальноосвітнього закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, форма № 086-1/O”. Ця довідка – висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу з фізкультури”, – каже лікар.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6495 / 4.07MB / SQL:{query_count}